KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Po
Út
St
Čt
So
Ne
26
27
28
29
30
31
1
Events for 1 Srpen
Žádné události
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 Srpen
Žádné události
Events for 3 Srpen
Žádné události
Events for 4 Srpen
Žádné události
Events for 5 Srpen
Žádné události
Events for 6 Srpen
Žádné události
Events for 7 Srpen
Žádné události
Events for 8 Srpen
Žádné události
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 Srpen
Žádné události
Events for 10 Srpen
Žádné události
Events for 11 Srpen
Žádné události
Events for 12 Srpen
Žádné události
Events for 13 Srpen
Žádné události
Events for 14 Srpen
Žádné události
Events for 15 Srpen
Žádné události
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 Srpen
Žádné události
Events for 17 Srpen
Žádné události
Events for 18 Srpen
Žádné události
Events for 19 Srpen
Žádné události
Events for 20 Srpen
Žádné události
Events for 21 Srpen
Žádné události
Events for 22 Srpen
Žádné události
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 Srpen
Žádné události
Events for 24 Srpen
Žádné události
Events for 25 Srpen
Žádné události
Events for 26 Srpen
Žádné události
Events for 27 Srpen
Žádné události
Events for 28 Srpen
Žádné události
Events for 29 Srpen
Žádné události
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 Srpen
Žádné události
Events for 31 Srpen
Žádné události

Atlet Vysočiny 2020



Liga Vysočiny přípravek

SKUPINA VÝCHOD
neděle 2. května 2021                      Nové Město na Moravě
neděle 6. června 2021                      Velké Meziříčí
neděle 27. června 2021                    Žďár nad Sázavou
neděle 5. září 2021                           Třebíč

SK Bystřice nad Pernštejnem
TJ Nové Město na Moravě
TJ Žďár nad Sázavou
SK ANTE Žďár nad Sázavou
TJ Sokol Velké Meziříčí
TJ Spartak Třebíč
Atletika Jemnice
Atletika Okříšky
Atletika Jaroměřice nad Rokytnou

SKUPINA ZÁPAD
neděle 2. května 2021                      Pacov
neděle 6. června 2021                      Humpolec
neděle 20. června 2021                    Jihlava
neděle 5. září 2021                           Havlíčkův Brod

Atletika Jihlava
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Humpolec
TJ Slavoj BANES Pacov
SK Žirovnice
TJ Znojmo
SK Chotěboř
TJ CHS TURBO Chotěboř
SVČ Ledeč nad Sázavou