KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Červen

Červenec 2020

Srpen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
29
30
1
2
3
4
5
Události pro Červenec

1

Žádné události
Události pro Červenec

2

Žádné události
Události pro Červenec

3

Žádné události
Události pro Červenec

4

Žádné události
Události pro Červenec

5

Žádné události
6
7
8
9
10
11
12
Události pro Červenec

6

Žádné události
Události pro Červenec

7

Žádné události
Události pro Červenec

8

Žádné události
Události pro Červenec

9

Žádné události
Události pro Červenec

10

Žádné události
Události pro Červenec

11

Žádné události
Události pro Červenec

12

Žádné události
13
14
15
16
17
18
19
Události pro Červenec

13

Žádné události
Události pro Červenec

14

Žádné události
Události pro Červenec

15

Žádné události
Události pro Červenec

16

Žádné události
Události pro Červenec

17

Žádné události
Události pro Červenec

18

Žádné události
Události pro Červenec

19

Žádné události
20
21
22
23
24
25
26
Události pro Červenec

20

Žádné události
Události pro Červenec

21

Žádné události
Události pro Červenec

22

Žádné události
Události pro Červenec

23

Žádné události
Události pro Červenec

24

Žádné události
Události pro Červenec

25

Žádné události
Události pro Červenec

26

Žádné události
27
28
29
30
31
1
2
Události pro Červenec

27

Žádné události
Události pro Červenec

28

Žádné události
Události pro Červenec

29

Žádné události
Události pro Červenec

30

Žádné události
Události pro Červenec

31

Žádné události

Atlet Vysočiny 2019



Liga Vysočiny přípravek

SKUPINA VÝCHOD
neděle 7. června 2020                      Nové Město na Moravě
sobota 20. června 2020                   Velké Meziříčí
sobota 5. září 2020                          Třebíč

SK Bystřice nad Pernštejnem
TJ Nové Město na Moravě
TJ Žďár nad Sázavou
SK ANTE Žďár nad Sázavou
TJ Sokol Velké Meziříčí
TJ Spartak Třebíč
Atletika Jemnice
Atletika Okříšky
Atletika Jaroměřice nad Rokytnou

SKUPINA ZÁPAD
neděle 7. června 2020                     Havlíčkův Brod
sobota 20. června 2020                   Pacov
sobota 5. září 2020                          Humpolec

Atletika Jihlava
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Humpolec
TJ Slavoj BANES Pacov
SK Žirovnice
TJ Znojmo
SK Chotěboř
TJ CHS TURBO Chotěboř
SVČ Ledeč nad Sázavou