KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Listopad

Prosinec 2020

Leden
Po
Út
St
Čt
So
Ne
30
1
2
3
4
5
6
Events for 1 Prosinec
Žádné události
Events for 2 Prosinec
Žádné události
Events for 3 Prosinec
Žádné události
Events for 4 Prosinec
Žádné události
Events for 5 Prosinec
Žádné události
Events for 6 Prosinec
Žádné události
7
8
9
10
11
12
13
Events for 7 Prosinec
Žádné události
Events for 8 Prosinec
Žádné události
Events for 9 Prosinec
Žádné události
Events for 10 Prosinec
Žádné události
Events for 11 Prosinec
Žádné události
Events for 12 Prosinec
Žádné události
Events for 13 Prosinec
Žádné události
14
15
16
17
18
19
20
Events for 14 Prosinec
Žádné události
Events for 15 Prosinec
Žádné události
Events for 16 Prosinec
Žádné události
Events for 17 Prosinec
Žádné události
Events for 18 Prosinec
Žádné události
Events for 19 Prosinec
Žádné události
Events for 20 Prosinec
Žádné události
21
22
23
24
25
26
27
Events for 21 Prosinec
Žádné události
Events for 22 Prosinec
Žádné události
Events for 23 Prosinec
Žádné události
Events for 24 Prosinec
Žádné události
Events for 25 Prosinec
Žádné události
Events for 26 Prosinec
Žádné události
Events for 27 Prosinec
Žádné události
28
29
30
31
1
2
3
Events for 28 Prosinec
Žádné události
Events for 29 Prosinec
Žádné události
Events for 30 Prosinec
Žádné události
Events for 31 Prosinec
Žádné události

Atlet Vysočiny 2019



Liga Vysočiny přípravek

SKUPINA VÝCHOD
neděle 7. června 2020                      Nové Město na Moravě
sobota 20. června 2020                   Velké Meziříčí
sobota 5. září 2020                          Třebíč

SK Bystřice nad Pernštejnem
TJ Nové Město na Moravě
TJ Žďár nad Sázavou
SK ANTE Žďár nad Sázavou
TJ Sokol Velké Meziříčí
TJ Spartak Třebíč
Atletika Jemnice
Atletika Okříšky
Atletika Jaroměřice nad Rokytnou

SKUPINA ZÁPAD
neděle 7. června 2020                     Havlíčkův Brod
sobota 20. června 2020                   Pacov
sobota 5. září 2020                          Humpolec

Atletika Jihlava
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Humpolec
TJ Slavoj BANES Pacov
SK Žirovnice
TJ Znojmo
SK Chotěboř
TJ CHS TURBO Chotěboř
SVČ Ledeč nad Sázavou