KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Březen

Duben 2020

Květen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
30
31
1
2
3
4
5
Události pro Duben

1

Žádné události
Události pro Duben

2

Žádné události
Události pro Duben

3

Žádné události
Události pro Duben

4

Žádné události
Události pro Duben

5

Žádné události
6
7
8
9
10
11
12
Události pro Duben

6

Žádné události
Události pro Duben

7

Žádné události
Události pro Duben

8

Žádné události
Události pro Duben

9

Žádné události
Události pro Duben

10

Žádné události
Události pro Duben

11

Žádné události
Události pro Duben

12

Žádné události
13
14
15
16
17
18
19
Události pro Duben

13

Žádné události
Události pro Duben

14

Žádné události
Události pro Duben

15

Žádné události
Události pro Duben

16

Žádné události
Události pro Duben

17

Žádné události
Události pro Duben

18

Žádné události
Události pro Duben

19

Žádné události
20
21
22
23
24
25
26
Události pro Duben

20

Žádné události
Události pro Duben

21

Žádné události
Události pro Duben

22

Žádné události
Události pro Duben

23

Žádné události
Události pro Duben

24

Žádné události
Události pro Duben

25

Žádné události
Události pro Duben

26

Žádné události
27
28
29
30
1
2
3
Události pro Duben

27

Žádné události
Události pro Duben

28

Žádné události
Události pro Duben

29

Žádné události
Události pro Duben

30

Žádné události

Atlet Vysočiny 2019



Termíny závodů
Termínová listina 2020
začátek konec název pořadatel místo
leden          
26.01.   KP Vysočiny v hale Třebíč+Jihlava Praha-Strahov
22.01. . Malá Okříšská laťka Okříšky
únor          
7.02. 9.02. MČR ve vícebojích v hale Olymp Praha Praha-Stromovka
15.02. 16.02. MČR juniorů a dorostu v hale Vítkovice Ostrava
22.02. 23.02. MČR mužů a žen v hale Vítkovice Ostrava
29.02. 1.03. MČR žactva v hale Praha/Ostrava
březen          
21.03.   Běh Lorenzovými sady Třebíč    
28.03. MČR v přespolním běhu Tábor Tábor
duben          
05.04.   Korunou za korunu Nové Město n. M.    
18.04.   O pohár století Pacov    
18.04. Chůze pro 1. kolo ligy Olomouc
25.04. Zahajovací závody  Třebíč
25.04. MČR v běhu na 10 000 m Slavkov
květen          
03.05.   1. kolo muži Třebíč    
08.05. Chůze pro 2. kolo ligy Milovice
09.05. 10.5. KP ve vícebojích Třebíč    
10.05.   1. závod přípravek Velké Meziříčí Jihlava  
12.05. Štafetový pohár – kraj Třebíč
16.05. 1. kolo II. ligy, skupina C Ústí nad Orlicí
16.05. 1. kolo II. ligy, skupina E Vyškov
17.05. 1. kolo I. ligy, skupina A České Budějovice
17.05. 1. kolo II. ligy, skupina B Beroun
17.05.   1. kolo ml. žactvo Humpolec    
21.05. Vrhačský trojboj Třebíč
23.05.   KP mužů a žen Jihlava    
24.05.   2. závod přípravek Nové Město n. M. Pacov  
24.05. Mezikrajové utkání st. žactva
24.05. Chůze pro 3. kolo ligy Praha
24.05.   Májový mítink na dráze Nové Město n. M.    
26.05. Pohár rozhlasu – kraj Třebíč
27.05. Štafetový pohár – republika Vlašim
30.05. 2. kolo I. ligy, skupina A Slavia Praha
30.05. 2. kolo II. ligy, skupina B Plzeň
31.05. 2. kolo II. ligy, skupina C Jičín
31.05. 2. kolo II. ligy, skupina E Břeclav
31.05.   2. kolo ml. žactvo Jihlava    
červen          
04.06. Sprintérský trojboj Třebíč
05.06. 07.06. MČR ve vícebojích Praha
06.06. MČR veteránů Pacov
07.06.   2. kolo muži Jihlava    
07.06. MČR Sport pro všechny Třebíč
07.06.   3. závod přípravek Velké Meziříčí Havl. Brod  
09.06. Pohár rozhlasu – republika Uh. Hradiště
13.06. 3. kolo I. ligy, skupina A Domažlice
13.06. 3. kolo II. ligy, skupina B Pacov
13.06. 3. kolo II. ligy, skupina C Pardubice
13.06. 3. kolo II. ligy, skupina E Hodonín
14.06.   3. kolo ml. žactvo H. Brod    
20.06. 21.06. MČR juniorů a dorostu Ostrava
21.06. Pohár smíšených družstev ml. žactva Třebíč
27.06. 28.06. MČR mužů a žen Plzeň
27.06.   3. kolo muži Pacov    
červenec          
12.07. Cena města Pacova Pacov
18.07. Chůze pro 4. kolo ligy Nové Město n. M.
srpen          
08.08. 09.08. VC Pacova ve vícebojích Pacov
16.08. VC Třebíče Třebíč
22.08. Okolo Máchova jezírka Třebíč
23.08. 4. kolo I. ligy, skupina A Spartak Praha
23.08. 4. kolo II. ligy, skupina B Vlašim
23.08. 4. kolo II. ligy, skupina C Čáslav
23.08. 4. kolo II. ligy, skupina E Znojmo
29.08. Baráže o ligu
30.08.   KP žactva Jihlava    
září          
05.09. 06.09. MČR do 23 let Jablonec n. N.
05.09.   4. závod přípravek Třebíč Humpolec  
06.09.   finále KPD Pacov    
12.09. MČ družstev žactva Hr. Králové?
12.09. MČ družstev dorostu Třebíč
12.09. MČ družstev juniorů Praha
13.09.   4. kolo ml. žactvo Pacov    
17.09. Sprintérský trojboj Třebíč
19.09. 20.09. MČR žactva Třinec
19.09. Družstva veteránů + veřejné závody Třebíč
24.09. Vrhačský trojboj Třebíč
26.09. MČR družstev dorostu Jablonec n. N.
26.09. MČR družstev juniorů Opava
26.09.   Finále ml. žactvo Třebíč    
27.09.   KP přípravek Jihlava    
28.09.   Vrhačský trojboj Humpolec    
říjen          
03.10. MČR družstev žactva Kolín
04.10. Baráž o 2. ligu
04.10.   Běh okolo zámku Chotěboř    
08.10.   Bernard cup Humpolec    
10.10. Běh Libušiným údolím Třebíč
11.10.   Podzimní přespolní běh Nové Město n. M.    
16.10.   Běh Na Kaplisko Nové Město n. M.    
17.10.   Běh Heulosem Jihlava    
24.10.   KP v přespolním běhu Jemnice    
listopad          
21.11. MČR v přespolním běhu Běchovice
Finále Běžeckého poháru
prosinec          
12.12. MKÚ mladšího žactva  
Měsíc Týden Seznam
Březen

Duben 2020

Květen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3