KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Prosinec

Leden 2021

Únor
Po
Út
St
Čt
So
Ne
28
29
30
31
1
2
3
Events for 1 Leden
Žádné události
Events for 2 Leden
Žádné události
Events for 3 Leden
Žádné události
4
5
6
7
8
9
10
Events for 4 Leden
Žádné události
Events for 5 Leden
Žádné události
Events for 6 Leden
Žádné události
Events for 7 Leden
Žádné události
Events for 8 Leden
Žádné události
Events for 9 Leden
Žádné události
Events for 10 Leden
Žádné události
11
12
13
14
15
16
17
Events for 11 Leden
Žádné události
Events for 12 Leden
Žádné události
Events for 13 Leden
Žádné události
Events for 14 Leden
Žádné události
Events for 15 Leden
Žádné události
Events for 16 Leden
Žádné události
Events for 17 Leden
Žádné události
18
19
20
21
22
23
24
Events for 18 Leden
Žádné události
Events for 19 Leden
Žádné události
Events for 20 Leden
Žádné události
Events for 21 Leden
Žádné události
Events for 22 Leden
Žádné události
Events for 23 Leden
Žádné události
Events for 24 Leden
Žádné události
25
26
27
28
29
30
31
Events for 25 Leden
Žádné události
Events for 26 Leden
Žádné události
Events for 27 Leden
Žádné události
Events for 28 Leden
Žádné události
Events for 29 Leden
Žádné události
Events for 30 Leden
Žádné události
Events for 31 Leden
Žádné události
1
2
3
4
5
6
7

Atlet Vysočiny 2020



Termíny závodů

Termíny závodů 2021

začátek konec název pořadatel místo
leden        
17.01.   KP Vysočiny v hale Třebíč+Jihlava Praha-Strahov
únor        
05.02. 07.02. MČR ve vícebojích v hale Praha  
13.02. 14.02. MČR juniorů a dorostu v hale Ostrava  
20.02. 21.02. MČR mužů a žen v hale Ostrava  
27.02. 28.02. MČR žactva v hale Praha  
březen        
27.03.   MČR v přespolním běhu Tábor  
duben        
03.04.   Běh Lorencovými sady Třebíč  
10.04.   MČR v půlmaratonu Pardubice  
11.04.   Korunou za korunu Nové Město  
17.04.   O pohár století Pacov  
22.04.   Vrhačský trojboj Třebíč  
24.04.   MČR v běhu na 10 000 m SVK  
25.04.   Nominační závod na LODM Třebíč  
květen        
01.05.   1. kolo KPD M, Ž, junioři, dorost a žactvo Jihlava  
02.05.   Liga Vysočiny přípravek Pacov Nové Město
08.05.   1. kolo KPD mladšího žactva Jihlava  
09.05.   KP mužů, žen, juniorů a dorostu Jihlava  
11.05.   Sprinterský trojboj Třebíč  
15.05. 16.05. KP ve vícebojích Třebíč  
16.05.   Májový mítink Nové Město n. M.
22.05.   1. kolo I. ligy Třebíč  
23.05.   2. kolo KPD mladšího žactva Humpolec  
29.05.   2. kolo KPD M, Ž, junioři, dorost a žactvo Třebíč  
30.05.   Sport pro všechny Třebíč  
červen        
04.06. 06.06. MČR ve vícebojích Třebíč  
06.06.   Liga Vysočiny přípravek Humpolec Velké Meziříčí
09.06.   Pohár rozhlasu – republika Uherské Hradiště
12.06.   2. kolo ligy    
13.06.   3. kolo KPD mladšího žactva Havlíčkův Brod  
19.06. 20.06. MČR juniorů a dorostu Kladno  
20.06.   Liga Vysočiny přípravek Jihlava  
26.06. 27.06. MČR mužů a žen Zlín  
26.06.   3. kolo KPD junioři, dorost a žactvo Pacov  
27.06.   Liga Vysočiny přípravek   Žďár n. S.
27.6.-1.7. Olympiáda dětí a mládeže Olomouc  
červenec      
03.07.   3. kolo ligy    
10.07.   Cena města Pacova Pacov  
17.07. 18.07. Cena Pacova ve vícebojích Pacov  
srpen        
15.08.   VC Třebíče Třebíč  
21.08.   4. kolo I. ligy Pacov  
28.08. 29.08. MČR do 23 let Plzeň  
29.08.   KP staršího a mladšího žactva Třebíč  
září        
04.09.   Baráž o 1. ligu    
04.09.   Finále KPD juniorů, dorostu a žactva Pacov  
05.09.   Liga Vysočiny přípravek Havlíčkův Brod Třebíč
07.09.   Sprinterský trojboj Třebíč  
11.09.   MČ družstev žactva    
11.09.   MČ družstev dorostu Praha  
11.09.   MČ družstev juniorů Pardubice  
12.09.   4. kolo KPD mladšího žactva Pacov  
18.09. 19.09. MČR žactva Mladá Boleslav  
19.09.   KP přípravek ve čtyřboji Jihlava  
23.09.   Vrhačský trojboj Třebíč  
25.09.   MČR družstev dorostu Kolín  
25.09.   MČR družstev juniorů Praha  
26.09.   Finále KPD mladšího žactva Třebíč  
28.09.   Mezikrajové utkání mladšího žactva    
28.09.   Baráž o 2. ligu    
říjen        
02.10.   MČR družstev žactva Ostrava  
06.10.   Bernard cup Humpolec  
09.10.   Posázavský běh Havlíčkův Brod  
09.10.   Rozloučení se sezonou na dráze Pacov  
10.10.   Podzimní přespolní běh Nové Město n. M.
15.10.   Běh na Kaplisko Nové Město n. M.
16.10.   O pohár Barchanu Jemnice  
17.10.   Běh Libušiným údolím Třebíč  
23.10.   Krajský přebor v přespolním běhu Jihlava  
listopad        
27.11.   MČR v přespolním běhu Valašské Meziříčí
prosinec        
11.12.   Mezikrajové utkání staršího žactva Praha  
26.12.   Štěpánské hody Pacov  

 

 

 

Měsíc Týden Seznam Grid Tile
Prosinec

Leden 2021

Únor
Po
Út
St
Čt
So
Ne
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7