KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Prosinec

Leden 2020

Únor
Po
Út
St
Čt
So
Ne
30
31
1
2
3
4
5
Události pro Leden

1

Žádné události
Události pro Leden

2

Žádné události
Události pro Leden

3

Žádné události
Události pro Leden

4

Žádné události
Události pro Leden

5

Žádné události
6
7
8
9
10
11
12
Události pro Leden

6

Žádné události
Události pro Leden

7

Žádné události
Události pro Leden

8

Žádné události
Události pro Leden

9

Žádné události
Události pro Leden

10

Žádné události
Události pro Leden

11

Žádné události
Události pro Leden

12

Žádné události
13
14
15
16
17
18
19
Události pro Leden

13

Žádné události
Události pro Leden

14

Žádné události
Události pro Leden

15

Žádné události
Události pro Leden

16

Žádné události
Události pro Leden

17

Žádné události
Události pro Leden

18

Žádné události
Události pro Leden

19

Žádné události
20
21
22
23
24
25
26
Události pro Leden

20

Žádné události
Události pro Leden

21

Žádné události
Události pro Leden

22

Události pro Leden

23

Žádné události
Události pro Leden

24

Žádné události
Události pro Leden

25

Žádné události
Události pro Leden

26

27
28
29
30
31
1
2
Události pro Leden

27

Žádné události
Události pro Leden

28

Žádné události
Události pro Leden

29

Žádné události
Události pro Leden

30

Žádné události
Události pro Leden

31

Žádné události

Atlet Vysočiny 2018 Ivana Koktavá



VÝSLEDKY ZÁVODŮ

KP Vysočiny v přespolním běhu
19.10.2019 – Jihlava

O pohár Barchanu
12.10.2019 – Jemnice

Běh okolo zámku
6.10.2019 – Chotěboř

Finále KPD mladšího žactva
21.9.2019 – Třebíč

Mistrovství České republiky žactva
20. – 22.9.2019 – Kolín

Liga Vysočiny přípravek – západ
23.6.2019 – Havlíčkův Brod

Liga Vysočiny přípravek – západ
23.6.2019 – Havlíčkův Brod

Liga Vysočiny přípravek – východ
25.5.2019 – Velké Meziříčí

1. kolo KPD mladšího žactva
19.5.2019 – Jihlava

Liga Vysočiny přípravek – východ
12.5.2019 – Velké Meziříčí

Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích
11. – 12.5.2019 – Třebíč

Nominační závody LODM
8.5.2019 – Třebíč

O pohár osvobození
20.4.2019 – Pacov

Korunou za korunu
7.4.2019 – Nové Město na Moravě

Běh Lorenzovými sady
31.3.2019 – Třebíč

MČR v přespolním běhu
30.3.2019 – Mladá Boleslav

Okříšská laťka
24.3.2019 – Okříšky

MČR žactva v hale
2.-3.3.2019 – Ostrava

MČR juniorů a dorostu v hale
23.-24.2.2019 – Praha

MČR ve vícebojích v hale
8.-10.2.2019 – Praha

Malá okříšská laťka
23.1.2019 – Okříšky