KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Červenec

Srpen 2019

Září
Po
Út
St
Čt
So
Ne
29
30
31
1
2
3
4
Události pro Srpen

1

Žádné události
Události pro Srpen

2

Žádné události
Události pro Srpen

3

Žádné události
Události pro Srpen

4

Žádné události
5
6
7
8
9
10
11
Události pro Srpen

5

Žádné události
Události pro Srpen

6

Žádné události
Události pro Srpen

7

Žádné události
Události pro Srpen

8

Žádné události
Události pro Srpen

9

Žádné události
Události pro Srpen

10

Žádné události
Události pro Srpen

11

Žádné události
12
13
14
15
16
17
18
Události pro Srpen

12

Žádné události
Události pro Srpen

13

Žádné události
Události pro Srpen

14

Žádné události
Události pro Srpen

15

Žádné události
Události pro Srpen

16

Žádné události
Události pro Srpen

17

Žádné události
Události pro Srpen

18

19
20
21
22
23
24
25
Události pro Srpen

19

Žádné události
Události pro Srpen

20

Žádné události
Události pro Srpen

21

Žádné události
Události pro Srpen

22

Žádné události
Události pro Srpen

23

Žádné události
Události pro Srpen

24

Události pro Srpen

25

26
27
28
29
30
31
1
Události pro Srpen

26

Žádné události
Události pro Srpen

27

Žádné události
Události pro Srpen

28

Žádné události
Události pro Srpen

29

Žádné události
Události pro Srpen

30

Žádné události
Události pro Srpen

31


Atlet Vysočiny 2018 Ivana Koktavá



ÚSPĚCHY ZÁVODNÍKŮ KRAJE VYSOČINA

2019

Mistrovství České republiky

1. místo
Eduard Kubelík – v běhu na 200 m dorostenců na dráze

2. místo
Pavel Dolák – v běhu na 3 000 m žáků v hale
Hana Homolková – v běhu na 10 000 m žen
Adam Havlíček – devítiboj žáků na dráze
Tomáš Vilímek – ve vrhu koulí mužů do 22 let
Jiří Brychta – v běhu na 800 m juniorů na dráze

3. místo
Adam Havlíček – sedmiboj žáků v hale
Sára Pavlidu – 60 m žákyň v hale
Hana Homolková – půlmaraton žen 
Jiří Brychta – 10 000 m juniorů
Eduard Kubelík – v běhu na 100 m dorostenců na dráze

2018

Mistrovství České republiky

1. místo
Tobiáš Dvorský – sedmiboj dorostenci v hale
Tobiáš Dvorský – 60 m dorostenci v hale
Ivana Koktavá – oštěp dorostenky
Ivana Koktavá – oštěp U23

2. místo
Tobiáš Dvorský – 200 m dorostenci v hale
Renata Procházková – 60 m přek. juniorky v hale
Jan Švec – tyč junioři v hale
Jan Švec – tyč junioři
Lucie Pertlíková – 400 m přek. juniorky
Tereza Škarková – oštěp žákyně

3. místo
Tadeáš Janík – 800 m dorostenci v hale
Pavla Kosielská – 60 m přek. žákyň v hale
Daniel Dočkal – přespolní běh mladší žáci
Mikuláš Dreisig – pětiboj mladší žáci
František Vejmělek – 200 m dorostenci

2017

Mistrovství Evropy do 19 let

16. místo
Aleš Svoboda – desetiboj 

Evropský festival olympijských nadějí
6. místo
Tobiáš Dvorský – 200 m

Olympiáda dětí a mládeže
1. místo
Adam Havlíček – dálka mladší žáci
Adam Havlíček – míček mladší žáci
3. místo
Sára Pavlidu – 60 m mladší žákyně 

Mistrovství České republiky
1. místo
Kateřina Pulgretová – 1 500 m juniorky v hale
Tobiáš Dvorský – desetiboj dorostenci
Tomáš Vilímek – koule junioři

2. místo
Tobiáš Dvorský – sedmiboj dorostenci v hale
Veronika Janíčková – 60 m přek. juniorky v hale
Kateřina Pulgretová – 3 000 m juniorky v hale
Tomáš Vilímek – koule junioři v hale
Aleš Svoboda – desetiboj junioři
Pavel Jakl – disk junioři
Jakub Smetana – 1 500 m U23

3. místo
Karel Kulíšek – 3 000 m junioři v hale
Lukáš Kourek – 3 000 m muži v hale
Tobiáš Dvorský – 200 m dorostenci
Kateřina Pulgretová – 1 500 m juniorky
Kateřina Pulgretová – 3 000 m juniorky
Lucie Pertlíková – 400 m přek. juniorky
Gabriela Bojanovská – kladivo juniorky
Ivana Koktavá – oštěp dorostenky
Lucie Pertlíková – 400 m přek. U23
Barbora Dostálová – disk žákyně

2016

Mistrovství České republiky

1. místo
Aleš Svoboda – sedmiboj junioři v hale
Karel Kulíšek – 1 500 m dorostenci v hale
Karel Kulíšek – 3 000 m dorostenci v hale
Jan Švec – tyč dorostenci v hale
Tobiáš Dvorský – 150 m žáci v hale
Jan Švec – tyč dorostenci
Kateřina Pulgretová – 1 500 m dorostenky
Tobiáš Dvorský – 60 m žáci

2. místo
Sára Zámečníková – pětiboj žákyně v hale
Kryštof Duchan – 800 m dorostenci v hale
Petr Vitner – 1 500 m muži v hale
Tobiáš Dvorský – 60 m žáci v hale
Sára Zámečníková – sedmoboj žákyně
Lucie Pertlíková – 300 m přek. dorostenky
Karel Kulíšek – 3 000 m dorostenci
Pavel Jakl – disk junioři
Aleš Svoboda – koule junioři
Veronika Janíčková – 400 m přek. juniorky
Tobiáš Dvorský – 150 m žáci
Sára Zámečníková – dálka žákyně

3. místo
Kateřina Pulgretová – 3 000 m dorostenky v hale
Veronika Janíčková – 60 m přek. juniorky v hale
Sára Zámečníková – dálka žákyně v hale
Tobiáš Dvorský – devítiboj žáci
Tomáš Vilímek – koule junioři
Veronika Janíčková – 100 m přek. juniorky
Kateřina Pulgretová – 1 500 m U23
Hana Homolková – 3 000 m přek. U23
Jiří Kabrda – 3 000 m žáci
Sára Zámečníková – 200 m přek. žákyně

2015

Mistrovství České republiky

1. místo
Petr Vitner – 1 500 m muži v hale
Lenka Novotná – trojskok juniorky v hale
Petr Vitner – přespolní běh muži-mílaři
Lukáš Kourek – přespolní běh muži-vytrvalci
Petr Vitner – 1 500 m muži
Petr Vitner – 5 000 m muži

2. místo
Veronika Sedláková – 1 500 m juniorky v hale
Jitka Kubelová – disk ženy

3. místo
Karolína Fuksová – 60 m dorostenky v hale
Veronika Sedláková – 3 000 m juniorky v hale
Tomáš Vilímek – koule dorostenci v hale
Jitka Kubelová – koule ženy v hale
Lukáš Kourek – 10 000 m muži
Lada Nováková – 5 000 m ženy
Karel Kulíšek – 1 500 m dorostenci
Hana Homolková – 2 000 m přek. juniorky
Bára Doležalová – trojskok juniorky
Lada Nováková – 1 500 m U23
Hana Homolková – 3 000 m přek. U23
Vít Molva – výška U23

2014

Mistrovství světa

1. místo
Jiří Sýkora – desetiboj junioři

Mistrovství České republiky

1. místo
Jiří Sýkora – sedmiboj junioři v hale
Petr Vitner – 1 500 m muži v hale
Petr Vitner – 3 000 m muži v hale
Jiří Sýkora – dálka junioři v hale
Ondřej Dolák – trojskok dorostenci v hale
Prokop Coufal – tyč žáci v hale
Karel Kulíšek – 3 000 m žáci v hale
Petr Vitner – přespolní běh muži-mílaři
Karel Kulíšek – přespolní běh žáci
Jiří Sýkora – desetiboj junioři
Jiří Sýkora – dálka junioři
Aleš Svoboda – trojskok dorostenci
Michaela Sedláková – 2 000 m přek. juniorky
TJ Spartak Třebíč – 4 x 400 m juniorky
Aleš Svoboda – desetiboj dorostenci
Petr Vitner – silniční běh muži
Karel Kulíšek  – 1 500 m žáci
Karel Kulíšek – 3 000 m žáci
Jan Chlupáček – kladivo žáci
Petr Vitner – 1 500 m muži
Petr Holánek – 5 000 m muži U23

2. místo
Veronika Janíčková – 60 m přek. dorostenky v hale
Lada Nováková – 3 000 m ženy v hale
Jitka Kubelová – koule ženy v hale
Veronika Sedláková – 1 500 m dorostenky v hale
Tomáš Pirochta – trojskok dorostenci v hale
Karel Kulíšek – 1 500 m žáci v hale
Lukáš Kourek – přespolní běh muži-mílaři
Michaela Sedláková – přespolní běh juniorky
Tereza Čechová – přespolní běh dorostenky
Veronika Janíčková – 300 m přek. dorostenky
Jiří Sýkora – výška junioři
Jiří Sýkora – disk junioři
Ondřej Dolák – trojskok dorostenci
TJ Spartak Třebíč – 4 x 100 m juniorky
Hana Homolková – silniční běh juniorky
Jan Švec – tyč žáci
Jitka Kubelová – disk ženy
Lada Nováková – 5 000 m ženy U23

3. místo
Matěj Trávníček – 3 000 m muži v hale
Jiří Sýkora – 60 m přek. junioři v hale
Jiří Sýkora – koule junioři v hale
TJ Spartak Třebíč – 4 x 200 m juniorky v hale
Veronika Janíčková – 400 m dorostenky v hale
Jan Švec – tyč žáci v hale
Lada Nováková – přespolní běh ženy
Ondřej Dolák – disk dorostenci
Martina Homolová – 200 m juniorky
Veronika Sedláková – 3 000 m juniorky
Lada Nováková – 10 000 m ženy
Lukáš Kourek – 5 000 m muži
Lada Nováková – 5 000 m ženy
TJ Nové Město na Moravě – 4 x 400 m ženy
Michaela Sedláková – 3 000 m přek. ženy U23

2013

Mistrovství České republiky

1. místo
Jiří Sýkora – sedmiboj junioři v hale
Lukáš Kourek – 3 000 m muži v hale
Jiří Sýkora – dálka junioři v hale
Petr Vitner – přespolní běh muži-mílaři
Jiří Sýkora – desetiboj junioři
Jiří Sýkora – dálka junioři
Jitka Kubelová – disk ženy
Lukáš Kourek – 5 000 m muži
Jiří Šacl – 1 500 m junioři
Lada Nováková – 1 500 m ženy U23
Lada Nováková – 5 000 m ženy U23
Jitka Kubelová – disk ženy U23
Jitka Kubelová – koule ženy U23

2. místo
Jiří Sýkora – 60 m přek. junioři v hale
Aleš Svoboda – výška žáci v hale
Michaela Sedláková – přespolní běh dorostenky
Petr Vitner – 1 500 m muži
Veronika Sedláková – 1 500 m dorostenky
Michaela Sedláková – 1 500 m přek. dorostenky
Josef Rygl – 1 500 m muži U23
Petr Holánek – 5 000 m muži U23
Petr Holánek – 3 000 m přek. muži U23
Michaela Sedláková – 3 000 m přek. ženy U23
Jan Kašpar – výška muži U23
Iveta Mocharová – oštěp žákyně
Veronika Janíčková – 200 m přek. žákyně
Iveta Mocharová – disk žákyně

3. místo
Lada Nováková – 1 500 m ženy v hale
Jitka Kubelová – koule ženy v hale
Jiří Sýkora – výška junioři v hale
Jiří Šacl – 800 m junioři v hale
Štěpán Janíček – 1 500 m dorostenci v hale
Veronika Sedláková – 1 500 m dorostenky v hale
Veronika Janíčková – 60 m přek. žákyně v hale
Veronika Janíčková – 300 m žákyně v hale
Aleš Svoboda – devítiboj žáci
TJ Nové Město na Moravě – 4 x 400 m muži
Michaela Sedláková – 3 000 m dorostenky
Matěj Trávníček – 5 000 m muži U23
Matěj Trávníček – 1 500 m muži U23
Veronika Janíčková – 100 m přek. žákyně
Aleš Svoboda – koule žáci

2012

Mistrovství České republiky

1. místo
Jitka Kubelová – koule akademici v hale
Jiří Sýkora – sedmiboj dorostenci v hale
Jiří Sýkora – 60 m přek. dorostenci v hale
Jiří Sýkora – dálka dorostenci v hale
Jiří Sýkora – výška dorostenci v hale
Lada Nováková – 1 500 m juniorky v hale
Helena Tlustá – 3 000 m juniorky v hale
Petr Vitner – přespolní běh muži-mílaři
Lada Nováková – 1 500 m juniorky
Lada Nováková – 3 000 m juniorky
Helena Tlustá – 3 000 m přek. juniorky
Lukáš Kourek – 1 500 m muži
Jiří Sýkora – desetiboj dorostenci
Petr Veleba – 110 m přek. veteráni
Petr Veleba – 400 m přek. veteráni
Petr Motálek – 5 000 m veteráni
Petr Vitner – 1 500 m U23
Helena Tlustá – 3 000 m přek. U23
Jitka Kubelová – disk U23

2. místo
Helena Tlustá – 1 500 m juniorky v hale
Lada Nováková – 3 000 m juniorky v hale
Lukáš Kourek – 3 000 m muži v hale
TJ Nové Město na Moravě – 4 x 400 m ženy v hale
Lukáš Kourek – přespolní běh muži-mílaři
Ondřej Chlád – přespolní běh mladší žáci
Lada Nováková – 3 000 m přek. juniorky
Ondřej Dolák – disk žáci
Helena Tlustá – 3 000 m přek. ženy
Ondřej Dolák – devítiboj žáci
Petr Holánek – 3 000 m přek. U23
Jiří Sýkora – dálka U23
Lada Nováková – 5 000 m U23
Jitka Kubelová – koule U23

3. místo
Radka Janoušová – 1 500 m akademici v hale
Kateřina Pulgretová – přespolní běh ml. žákyně
Jiří Sýkora – 200 m dorostenci
Helena Tlustá – 1 500 m juniorky
Martin Hošek – 800 m muži
Jitka Kubelová – disk ženy
Petr Motálek – 1 500 m veteráni
Radka Janoušová – 800 m U23
Lada Nováková – 1 500 m U23

2011

Mistrovství České republiky

1. místo
Martin Hošek – 800 m muži
Lukáš Kourek – přespolní běh muži-mílaři
Jan Kašpar – výška muži U23
Jitka Kubelová – disk ženy U23
Radka Janoušová – 800 m juniorky
Radka Janoušová – 1 500 m juniorky
Lada Nováková – silniční běh juniorky
Jiří Sýkora – dálka dorostenci v hale
Jiří Sýkora – dálka dorostenci
Zuzana Beránková – 1 500 m přek. dorostenky
Jiří Sýkora – desetiboj dorostenci
Martina Homolová – 150 m žákyně

2. místo
Lukáš Kourek – 1 500 m muži v hale
Lukáš Kourek – 1 500 m muži
Petr Vitner – přespolní běh muži-mílaři
Radka Janoušová – 800 m ženy U23
Lada Nováková – 5 000 m ženy U23
Jitka Kubelová – koule ženy U23
Lada Nováková – přespolní běh juniorky
Jiří Sýkora – sedmiboj dorostenci v hale

3. místo
Petr Vitner – 1 500 m muži v hale
Lukáš Kourek – 3 000 m muži v hale
Jitka Kubelová – disk ženy
Petr Zimola – 1 500 m muži U23
Helena Tlustá – 3 000 m přek. ženy U23
Tereza Košíková – silniční běh juniorky
Jiří Sýkora – 60 m přek. dorostenci v hale
David Kroupa – oštěp dorostenci

2010

Mistrovství České republiky

1. místo
Helena Tlustá – 1 500 m dorostenky v hale
Helena Tlustá – 3 000 m dorostenky v hlae
Jiří Sýkora – devítiboj žáci v hale
Josef Rygl – 1 500 m junioři
Petr Veleba – 400 m přek. veteráni
Jiří Sýkora – dálka žáci
David Kroupa – oštěp žáci
Lukáš Kourek – přespolní běh U23
Lada Nováková – přespolní běh dorostenky
Helena Tlustá – 3 000 m dorostenky
Helena Tlustá – 1 500 m přek. dorostenky
Jitka Kubelová – disk juniorky
Lukáš Kourek – 1 500 m U23
Lukáš Kourek – 5 000 m U23
Jitka Kubelová – disk U23

2. místo
Josef Chyba – dálka akademici v hale
Jiří Sýkora – sedmiboj žáci v hale
Jan Kašpar – výška junioři v hale
Jiří Sýkora – výška žáci v hale
Jan Kašpar – výška junioři
Ondřej Sobotka – dálka U23
Jiří Sýkora – 100 m přek. žáci
Jiří Sýkora – 200 m přek. žáci
Lukáš Kourek – 3 000 m muži v hale
Lada Nováková – 3 000 m dorostenky v hale
Simona Couralová – 1 500 m v hale
Helena Tlustá – přespolní běh dorostenky
Jitka Kubelová – koule juniorky
Lada Nováková – 1 500 m dorostenky
Lada Nováková – 3 000 m přek. dorostenky
Petr Holánek – 3 000 m přek. junioři

3. místo
Petr Motálek – 800 m veteráni
Vojtěch Musil – oštěp žáci
Josef Chyba – 60 m akademici v hale
Petr Veleba – 60 m přek. veteráni v hale
Jitka Kubelová – koule juniorky v hale
Vít Molva – výška žáci v hale
Simona Couralová – přespolní běh žákyně
Radka Janoušová – 800 m juniorky
Petr Vitner – 800 m muži
Lukáš Kourek – 5 000 m muži
Helena Tlustá – 3 000 m přek. U23
Jitka Kubelová – koule U23
Lada Nováková – 3 000 m U23