KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Listopad

Prosinec 2019

Leden
Po
Út
St
Čt
So
Ne
25
26
27
28
29
30
1
Události pro Prosinec

1

Žádné události
2
3
4
5
6
7
8
Události pro Prosinec

2

Žádné události
Události pro Prosinec

3

Žádné události
Události pro Prosinec

4

Žádné události
Události pro Prosinec

5

Žádné události
Události pro Prosinec

6

Žádné události
Události pro Prosinec

7

Žádné události
Události pro Prosinec

8

Žádné události
9
10
11
12
13
14
15
Události pro Prosinec

9

Žádné události
Události pro Prosinec

10

Žádné události
Události pro Prosinec

11

Žádné události
Události pro Prosinec

12

Žádné události
Události pro Prosinec

13

Žádné události
Události pro Prosinec

14

Události pro Prosinec

15

Žádné události
16
17
18
19
20
21
22
Události pro Prosinec

16

Žádné události
Události pro Prosinec

17

Žádné události
Události pro Prosinec

18

Žádné události
Události pro Prosinec

19

Žádné události
Události pro Prosinec

20

Žádné události
Události pro Prosinec

21

Žádné události
Události pro Prosinec

22

Žádné události
23
24
25
26
27
28
29
Události pro Prosinec

23

Žádné události
Události pro Prosinec

24

Žádné události
Události pro Prosinec

25

Žádné události
Události pro Prosinec

26

Události pro Prosinec

27

Žádné události
Události pro Prosinec

28

Žádné události
Události pro Prosinec

29

Žádné události
30
31
1
2
3
4
5
Události pro Prosinec

30

Žádné události
Události pro Prosinec

31

Žádné události

Atlet Vysočiny 2018 Ivana Koktavá



Krajské přebory družstev

Krajský přebor družstev mužů
řídící soutěže: Petr Horný

Krajský přebor družstev žen
řídící soutěže: Irena Fišerová

Krajský přebor družstev juniorů
řídící soutěže: Petr Horný

Krajský přebor družstev juniorek
řídící soutěže: Irena Fišerová

Krajský přebor družstev dorostenců
řídící soutěže: Petr Horný

Krajský přebor družstev dorostenek
řídící soutěže: Irena Fišerová

Krajský přebor družstev žáků
řídící soutěže: Pavel Zajíc

Krajský přebor družstev žákyň
řídící soutěže: Pavel Zajíc

Krajský přebor družstev mladších žáků
řídící soutěže: Ondřej Rosa

Krajský přebor družstev mladších žákyň
řídící soutěže: Ondřej Rosa