KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Po
Út
St
Čt
So
Ne
26
27
28
29
30
31
1
Events for 1 Srpen
Žádné události
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 Srpen
Žádné události
Events for 3 Srpen
Žádné události
Events for 4 Srpen
Žádné události
Events for 5 Srpen
Žádné události
Events for 6 Srpen
Žádné události
Events for 7 Srpen
Žádné události
Events for 8 Srpen
Žádné události
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 Srpen
Žádné události
Events for 10 Srpen
Žádné události
Events for 11 Srpen
Žádné události
Events for 12 Srpen
Žádné události
Events for 13 Srpen
Žádné události
Events for 14 Srpen
Žádné události
Events for 15 Srpen
Žádné události
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 Srpen
Žádné události
Events for 17 Srpen
Žádné události
Events for 18 Srpen
Žádné události
Events for 19 Srpen
Žádné události
Events for 20 Srpen
Žádné události
Events for 21 Srpen
Žádné události
Events for 22 Srpen
Žádné události
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 Srpen
Žádné události
Events for 24 Srpen
Žádné události
Events for 25 Srpen
Žádné události
Events for 26 Srpen
Žádné události
Events for 27 Srpen
Žádné události
Events for 28 Srpen
Žádné události
Events for 29 Srpen
Žádné události
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 Srpen
Žádné události
Events for 31 Srpen
Žádné události

Atlet Vysočiny 2020



Atletické oddíly

TJ Spartak Třebíč (SPTRE) – 1001
Mgr. Josef Vomela, Hostákov 36, 675 01 Vladislav
e-mail: atletika.trebic@post.cz
mobil: 732 681 111

Jiskra Havlíčkův Brod (HBROD) – 1002
Ing. Josef Tůma, 580 01 Havlíčkův Brod, Jiskrova 611
e-mail: jarmila.tumova@email.cz
mobil: 732 371 003

Jiskra Humpolec (HUMPO) – 1003
Radka Brůnová, 396 01 Humpolec, Panský vrch 307
e-mail: radka.brunova@seznam.cz
mobil: 724 916 709

SK Chotěboř (CHOTE) – 1004
Jan Žanda, 583 01 Chotěboř, Železnohorská 801
e-mail: jzanda@volny.cz
mobil: 737 205 490

TJ CHS Chotěboř (CHSCH) – 1005
Mgr. Jiří Novotný, 583 01 Chotěboř, Břevnická 1592
e-mail: socpat.novotny@centrum.cz
mobil: 604 538 004

Atletika Jemnice (JEMNI) – 1533
Tomáš Blažek, 675 34 Police 60
e-mail: czSemtex@gmail.com
mobil: 720 589 736 

Atletika Jihlava (JIHLA) – 1006
Jana Nováková Hotařová, 586 01 Jihlava
e-mail: jajih@centrum.cz
mobil: 605 787 548

TJ Nové Město na Moravě (NMMOR) – 1008
Mgr. Petr Hubáček, 592 31 Nové Město na Moravě, Janská 274
e-mail: dubki@centrum.cz
mobil: 776 460 260

Atletika Jaroměřice nad Rokytnou (JARRO) – 2020
Josef Rygl, 674 01 Třebíč, Výčapy 155
e-mail: ryjo.era@seznam.cz
mobil: 603 474 313

Slavoj Pacov (PACOV) – 1010
Pavel Zajíc, 395 01 Pacov, Sídliště Míru 804
e-mail: zajic.pavel@tiscali.cz
mobil: 731 189 985

Sokol Velké Meziříčí (VELME) – 1013
Ing. Zuzana Villertová, 594 01 Velké Meziříčí, Sluneční 3
e-mail: villertova@mestovm.cz
mobil: 737 973 828

Jiskra Vír (JIVIR) – 1014
Zdeněk Šudoma, 592 66 Vír 185
e-mail: zdenek.sudoma@centrum.cz
mobil: 603 102 472

Středisko volného času Ledeč nad Sázavou (SVCLE) – 1517
Ing. Petr Horný, 584 01 Ledeč nad Sázavou, Želivského 1058
e-mail: horny.petr@seznam.cz
mobil: 603 828 489

Sportovní klub Bystřice n. P. (BYSNP) – 1588
Jan Illek, Dr. Veselého 268, 593 01 Bystřice n. P.
e-mail: jan.illek@gybnp.cz
mobil: 606 563 587

SK ANTE Žďár nad Sázavou (ANTEZ) – 1615
Karel Čermák, Libušínská 23, 591 01 Žďár nad Sázavou
e-mail: karel.cermak49@seznam.cz
mobil: 720 291 079

SK Žirovnice (ZIROV) – 1634
Nový Svět 211, 394 68 Žirovnice
e-mail: marsel.r@seznam.cz
mobil: 774 707 046

Atletika Okříšky (ATOKR) – 1648
Aug. Kratochvíla 372, 674 01 Třebíč
e-mail: fisera_vratislav@post.cz
mobil: 606 748 153

TJ Žďár nad Sázavou (TJZDA) – 1656
Bči. Čapků 2068, 591 01 Žďár nad Sázavou
e-mail: radek.pohanka17@seznam.cz
mobil: 603 165 293