O víkendu se v ostravské hale konalo Mistrovství České republiky žáků a žákyň v hale. Závodníci z Vysočiny si z něho přivezli dvě bronzové medaile.
První z nich vybojoval Eduard Kopecký v běhu na 150 m. V rozběhu finišoval na prvním místě v čase 17,22 sekund a postoupil do finále. V něm doběhl na třetím místě v čase 17,37 sekund. Druhou medaili vybojovala štafeta na 4 x 200 m ve složení Kučera, Fridrich, Melechovský a Kopecký. Ve svém rozběhu doběhla druhá v čase 1:37,69 a musela čekat na výsledek čtvrtého běhu. V něm pouze jedna štafeta překonala čas brodské štafety a tak se kluci mohli radovat z bronzové medaile. Eduard Kopecký skončil čtvrtý v běhu na 60 m překážek, když od medaile ho dělilo 0,19 sekundy. Antonín Hošek doběhl ve stejném finále na sedmém místě. Martin Pernička si v běhu na 1 500 m doběhl pro šesté místo. Stejného umístění dosáhl Lukáš Medřický ve skoku vysokém.

Z výsledků:
žáci
60 m – 18. Kučera (HBROD) 7,65
150 m – 3. Kopecký (HBROD) 17,37 (17,22r PB)
800 m – 12. Trdý (HBROD 2:11,75, 15. Melechovský (HBROD) 2:14,62 PB
1 500 m – 6. Pernička (ANTEZ) 4:29,48 PB
60 m přek. – 4. Kopecký (HBROD) 8,59 (8,52r PB), 7. Hošek (SPTRE) 8,83 PB, 11. Medřický (KOREL) 8,97 PB
výška – 6. Medřický (KOREL) 1,73 PB
4 x 200 m – 3. Kučera, Fridrich, Melechovský, Kopecký (HBROD) 1:37,69
žákyně
1 500 m – 11. Karbašová (JIHLA) 5:09,21
výška – 9. Přibylová (JIHLA) 1,58
dálka – 17. Knýcká (KOREL) 4,97