V neděli 31. května začal v Jihlavě krajský přebor družstev mladších žáků a žákyň. Závody se konaly za chladného deštivého počasí. Do soutěže se zapojilo 111 mladých atletů ze sedmi oddílů.
V kategorii chlapců zvítězilo družstvo ze Sokola Velkého Meziříčí před Spartakem Třebíč a Jiskrou Humpolec. Mezi dívkami se z vítězství radovalo družstvo ze Spartaku Třebíč před Atletikou Jihlava a Slavojem Pacov.
Pořadí soutěže družstev chlapců najdete zde.
Pořadí soutěže družstev dívek najdete zde.
V jednotlivcích se na sebe upozornily předeším děvčata. Klára Vavřinová (JIHLA) dosáhla v pětiboji výkon 2 903 bodů a tímto výkonem si řekla o postup na mistrovství České republiky. Druhé místo výkonem 2 442 bodů obsadila Viktorie Kulhánková (SPTRE) a pouhý bod za ní skončila Anna Kučeríková (SPTRE). Mezi chlapci zvítězil Jan Machotka (PACOV).