KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Březen

Duben 2019

Květen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
Události pro Duben

1

Žádné události
Události pro Duben

2

Žádné události
Události pro Duben

3

Žádné události
Události pro Duben

4

Žádné události
Události pro Duben

5

Žádné události
Události pro Duben

6

Žádné události
Události pro Duben

7

8
9
10
11
12
13
14
Události pro Duben

8

Žádné události
Události pro Duben

9

Žádné události
Události pro Duben

10

Žádné události
Události pro Duben

11

Žádné události
Události pro Duben

12

Žádné události
Události pro Duben

13

Žádné události
Události pro Duben

14

Žádné události
15
16
17
18
19
20
21
Události pro Duben

15

Žádné události
Události pro Duben

16

Žádné události
Události pro Duben

17

Žádné události
Události pro Duben

18

Žádné události
Události pro Duben

19

Žádné události
Události pro Duben

20

Události pro Duben

21

Žádné události
22
23
24
25
26
27
28
Události pro Duben

22

Žádné události
Události pro Duben

23

Žádné události
Události pro Duben

24

Žádné události
Události pro Duben

25

Žádné události
Události pro Duben

26

Žádné události
Události pro Duben

27

Žádné události
Události pro Duben

28

Žádné události
29
30
1
2
3
4
5
Události pro Duben

29

Žádné události
Události pro Duben

30

Žádné události

Atlet Vysočiny 2018 Ivana Koktavá



REKORDY KRAJE MUŽI

60 m 7,6   Vlasta Vlachová (JIHLA) 1958
100 m 11,9   Ilona Kristinusová (JIHLA) 1977
200 m 24,66   Daniela Kadlecová (HBROD) 1985
400 m 54,0   Daniela Kadlecová (HBROD) 1985
800 m 2:06,96   Lenka Švaňhalová (ZDAR) 2000
1 500 m 4:13,97   Lenka Švaňhalová (ZDAR) 2001
5 000 m 17:07,43   Lada Nováková (HBROD) 2014
10 000 m 34:45,01   Lada Nováková (HBROD) 2014
půlmaraton 1:24:30   Petra Kotlíková (PACOV) 2016
maraton 2:56:54   Markéta Gajdorusová (CHOT) 2016
100 m přek. 14,32   Veronika Janíčková (SPTRE) 2016
400 m přek. 58,30   Lucie Sichertová (SPTRE) 2001
3 000 m př. 10:52,38   Helena Tlustá (NMMOR) 2012
výška 1,73   Anna Kostihová (SPTRE) 2000
dálka 5,95   Anna Kostihová (SPTRE) 2001
  5,95   Michaela Burda (PACOV) 2016
trojskok 11,97   Iveta Mičková (SPTRE) 2000
tyč 3,50   Rafaela Burda (PACOV) 2017
koule 14,86   Jitka Kubelová (NMMOR) 2012
disk 58,38   Jitka Kubelová (NMMOR) 2014
oštěp 48,79   Ivana Koktavá (NMMOR) 2018
kladivo 47,36   Gabriela Bojanovská (NMMOR) 2018
4 x 100 m 48,66   Vejmelková, Březnová,
Janíčková, Doležalová
2014
4 x 400 m 3:53,03   Janíčková, Vejmelková,
Březnová, Doležalová
2014
sedmiboj 5 021   Dorota Skřivanová (PACOV) 2018

 

     zpět >>