KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Leden

Únor 2020

Březen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
27
28
29
30
31
1
2
Události pro Únor

1

Žádné události
Události pro Únor

2

Žádné události
3
4
5
6
7
8
9
Události pro Únor

3

Žádné události
Události pro Únor

4

Žádné události
Události pro Únor

5

Žádné události
Události pro Únor

6

Žádné události
Události pro Únor

7

Žádné události
Události pro Únor

8

Žádné události
Události pro Únor

9

Žádné události
10
11
12
13
14
15
16
Události pro Únor

10

Žádné události
Události pro Únor

11

Žádné události
Události pro Únor

12

Žádné události
Události pro Únor

13

Žádné události
Události pro Únor

14

Žádné události
Události pro Únor

15

Žádné události
Události pro Únor

16

Žádné události
17
18
19
20
21
22
23
Události pro Únor

17

Žádné události
Události pro Únor

18

Žádné události
Události pro Únor

19

Žádné události
Události pro Únor

20

Žádné události
Události pro Únor

21

Žádné události
Události pro Únor

22

Žádné události
Události pro Únor

23

Žádné události
24
25
26
27
28
29
1
Události pro Únor

24

Žádné události
Události pro Únor

25

Žádné události
Události pro Únor

26

Žádné události
Události pro Únor

27

Žádné události
Události pro Únor

28

Žádné události
Události pro Únor

29

Žádné události

Atlet Vysočiny 2018 Ivana Koktavá



REKORDY KRAJE ŽENY

60 m 7,6   Vlasta Vlachová (JIHLA) 1958
100 m 12,20   Martina Homolová (VELME) 2014
200 m 24,66   Daniela Kadlecová (HBROD) 1985
400 m 54,0   Daniela Kadlecová (HBROD) 1985
800 m 2:06,96   Lenka Švaňhalová (ZDAR) 2000
1 500 m 4:13,97   Lenka Švaňhalová (ZDAR) 2001
5 000 m 17:07,43   Lada Nováková (HBROD) 2014
10 000 m 34:45,01   Lada Nováková (HBROD) 2014
půlmaraton 1:18:26   Hana Homolková (NMMOR) 2019
maraton 2:56:54   Markéta Gajdorusová (CHOT) 2016
100 m přek. 13,79   Veronika Janíčková (SPTRE) 2019
400 m přek. 58,30   Lucie Sichertová (SPTRE) 2001
3 000 m př. 10:43,80   Helena Tlustá (NMMOR) 2012
výška 1,73   Anna Kostihová (SPTRE) 2000
dálka 5,95   Michaela Burda (PACOV) 2016
trojskok 11,97   Iveta Mičková (SPTRE) 2000
tyč 3,50   Rafaela Burda (PACOV) 2017
koule 14,86   Jitka Kubelová (NMMOR) 2012
disk 58,38   Jitka Kubelová (NMMOR) 2014
oštěp 48,79   Ivana Koktavá (NMMOR) 2018
kladivo 50,48   Gabriela Bojanovská (NMMOR) 2019
4 x 100 m 48,66   Vejmelková, Březnová,
Janíčková, Doležalová
2014
4 x 400 m 3:53,03   Janíčková, Vejmelková,
Březnová, Doležalová
2014
sedmiboj 5 021   Dorota Skřivanová (PACOV) 2018