KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Leden

Únor 2020

Březen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
27
28
29
30
31
1
2
Události pro Únor

1

Žádné události
Události pro Únor

2

Žádné události
3
4
5
6
7
8
9
Události pro Únor

3

Žádné události
Události pro Únor

4

Žádné události
Události pro Únor

5

Žádné události
Události pro Únor

6

Žádné události
Události pro Únor

7

Žádné události
Události pro Únor

8

Žádné události
Události pro Únor

9

Žádné události
10
11
12
13
14
15
16
Události pro Únor

10

Žádné události
Události pro Únor

11

Žádné události
Události pro Únor

12

Žádné události
Události pro Únor

13

Žádné události
Události pro Únor

14

Žádné události
Události pro Únor

15

Žádné události
Události pro Únor

16

Žádné události
17
18
19
20
21
22
23
Události pro Únor

17

Žádné události
Události pro Únor

18

Žádné události
Události pro Únor

19

Žádné události
Události pro Únor

20

Žádné události
Události pro Únor

21

Žádné události
Události pro Únor

22

Žádné události
Události pro Únor

23

Žádné události
24
25
26
27
28
29
1
Události pro Únor

24

Žádné události
Události pro Únor

25

Žádné události
Události pro Únor

26

Žádné události
Události pro Únor

27

Žádné události
Události pro Únor

28

Žádné události
Události pro Únor

29

Žádné události

Atlet Vysočiny 2018 Ivana Koktavá



REKORDY KRAJE ŽÁCI V HALE

60 m 7,23 Tobiáš Dvorský (01) Spartak Třebíč 2016
150 m 17,15 Tobiáš Dvorský (01) Spartak Třebíč 2016
300 m 38.39 Pavel Picka (85) TJ Sl. BANES Pacov 2000
800 m 2:03.83 Robert Štefánek (81) TJ Jiskra H. Brod 1996
1 500 m 4:08.97 Karel Kulíšek (99) TJ Nové Město n. M. 2014
3 000 m 9:18,59 Pavel Dolák (04) SK ANTE Žďár n. S. 2019
60 m př. 8,74 Ondřej Chlád (99) Atletika Jihlava 2014
výška 1,87 Jiří Sýkora (95) TJ Spartak Třebíč 2010
tyč 3,80 Jan Švec (99) Atletika Jihlava 2014
dálka 6,58 Jiří Sýkora (95) TJ Spartak Třebíč 2010
koule 4 kg 14.71 Lubomír Pilch (85) TJ Slavoj BANES Pacov 2000
pětiboj 3 933 Jiří Sýkora (95) TJ Spartak Třebíč 2010

     zpět >>