KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Leden

Únor 2020

Březen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
27
28
29
30
31
1
2
Události pro Únor

1

Žádné události
Události pro Únor

2

Žádné události
3
4
5
6
7
8
9
Události pro Únor

3

Žádné události
Události pro Únor

4

Žádné události
Události pro Únor

5

Žádné události
Události pro Únor

6

Žádné události
Události pro Únor

7

Žádné události
Události pro Únor

8

Žádné události
Události pro Únor

9

Žádné události
10
11
12
13
14
15
16
Události pro Únor

10

Žádné události
Události pro Únor

11

Žádné události
Události pro Únor

12

Žádné události
Události pro Únor

13

Žádné události
Události pro Únor

14

Žádné události
Události pro Únor

15

Žádné události
Události pro Únor

16

Žádné události
17
18
19
20
21
22
23
Události pro Únor

17

Žádné události
Události pro Únor

18

Žádné události
Události pro Únor

19

Žádné události
Události pro Únor

20

Žádné události
Události pro Únor

21

Žádné události
Události pro Únor

22

Žádné události
Události pro Únor

23

Žádné události
24
25
26
27
28
29
1
Události pro Únor

24

Žádné události
Události pro Únor

25

Žádné události
Události pro Únor

26

Žádné události
Události pro Únor

27

Žádné události
Události pro Únor

28

Žádné události
Události pro Únor

29

Žádné události

Atlet Vysočiny 2018 Ivana Koktavá



REKORDY KRAJE JUNIOŘI

60 m 6,89   Petr Svoboda (SPTRE) 2002
100 m 10,69   Petr Svoboda (SPTRE) 2002
200 m 21,87   Petr Daněček (SPTRE) 2004
400 m 48,36   Petr Svoboda (SPTRE) 2002
800 m 1:51,32   Tomáš Tůma (HBROD) 1981
1 500 m 3:50,32   Lukáš Kourek (NMMOR) 2007
5 000 m 14:46,35   Milan Dítě (PACOV) 1986
10 000 m 30:43,23   Lukáš Kourek (NMMOR) 2007
110 m přek. 14,04   Petr Svoboda (SPTRE) 2003
400 m přek. 52,00   Jaroslav Růža (SPTRE) 2002
3 000 m př. 9:06,74   Milan Dítě (PACOV) 1986
výška 2,13   David Šutera (JIHLA) 2007
dálka 7,64   Jiří Sýkora (SPTRE) 2013
trojskok 15,33   Jan Kratochvíl (SPTRE) 1996
tyč 5,00   Jan Švec (JIHLA) 2018
koule 17,06   Tomáš Vilímek (SPTRE) 2017
disk 51,34   Jiří Sýkora (SPTRE) 2014
oštěp 68,74   Tomáš Mráček (PACOV) 1990
kladivo 53,02   Ondřej Tomek (SPTRE) 2016
chůze 10 km 49:33,8   Ota Pokorný (SPTRE) 1965
4 x 100 m 42,73   Bohutínský, Bátor,
Chyba, Sobotka
2007
4 x 400 m 3:29,15   Bátor, Hošek,
Nováček, Veselý
2006
desetiboj 8 135   Jiří Sýkora (SPTRE) 2014

     zpět >>