KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Březen

Duben 2019

Květen
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
Události pro Duben

1

Žádné události
Události pro Duben

2

Žádné události
Události pro Duben

3

Žádné události
Události pro Duben

4

Žádné události
Události pro Duben

5

Žádné události
Události pro Duben

6

Žádné události
Události pro Duben

7

8
9
10
11
12
13
14
Události pro Duben

8

Žádné události
Události pro Duben

9

Žádné události
Události pro Duben

10

Žádné události
Události pro Duben

11

Žádné události
Události pro Duben

12

Žádné události
Události pro Duben

13

Žádné události
Události pro Duben

14

Žádné události
15
16
17
18
19
20
21
Události pro Duben

15

Žádné události
Události pro Duben

16

Žádné události
Události pro Duben

17

Žádné události
Události pro Duben

18

Žádné události
Události pro Duben

19

Žádné události
Události pro Duben

20

Události pro Duben

21

Žádné události
22
23
24
25
26
27
28
Události pro Duben

22

Žádné události
Události pro Duben

23

Žádné události
Události pro Duben

24

Žádné události
Události pro Duben

25

Žádné události
Události pro Duben

26

Žádné události
Události pro Duben

27

Žádné události
Události pro Duben

28

Žádné události
29
30
1
2
3
4
5
Události pro Duben

29

Žádné události
Události pro Duben

30

Žádné události

Atlet Vysočiny 2018 Ivana Koktavá



REKORDY KRAJE DOROSTENKY V HALE

50 m 6,82 Ilona Kristinusová (61) Atletika Jihlava 1978
60 m 7,90 Martina Homolová (96) TJ Sokol V. Meziříčí 2012
200 m 25.43 Daniela Kadlecová (68) TJ Jiskra H. Brod 1985
400 m 57.86 Daniela Kadlecová (68) TJ Jiskra H. Brod 1985
800 m 2:18.92 Mirka Kuchtová (70) TJ Jiskra H. Brod 1986
1 500 m 4:47.03 Lenka Kubátová (71) TJ Jiskra H. Brod 1988
3 000 m 10:11,53 Kateřina Pulgretová (99) TJ Nové Město n. M. 2017
60 m př. 8,50 Veronika Janíčková (98) TJ Spartak Třebíč 2014
výška 1,63 Pavla Kosielská (03) TJ Spartak Třebíč 2018
tyč 3,33 Vendula Šírová (00) TJ Nové Město n. M. 2017
dálka 5,62 Gabriela Křivánková 79) TJ Spartak Třebíč 1995
trojskok 11.05 Karolína Fuksová (98) Atletika Jihlava 2015
koule 3 kg 13.02 Monika Sedláčková (95) TJ Spartak Třebíč 2012
pětiboj 3 410 Petra Ludanyiová (86) TJ Spartak Třebíč 2003

     zpět >>