Na mistrovstvích České republiky vybojovali atleti z Vysočiny 14 medailí, z toho 4 zlaté, 3 stříbrné a 7 bronzových. Nejúspěšnější byla juniorská kategorie se 6 medailemi. Šest medailí si také přivezli atleti do Třebíče. Z jednotlivců Edaurd Kubelík vybojoval svoji pátou medaili mezi dospělými v hale. Adam Červinka získal dva tituly mistra republiky. Jolana Mitysková si přivezla úplnou sbírku medailí, zlatou, stříbrnou a bronzovou.

muži a ženy (0 – 1 – 2)
2. místo
Eduard Kubelík (JIHLA) – 200 m
3. místo
Renata Láníková (SPTRE) – skok vysoký
Jolana Mitysková (SPTRE) – 60 m
junioři a juniorky (4 – 1 – 1)
1. místo
Adam Červinka (VELME) – 1 500 m
Adam Červinka (VELME) – 3 000 m
Jolana Mitysková (SPTRE) – 60 m
Klára Vavřinová (JIHLA) – 60 m přek.
2. místo
Jolana Mitysková (SPTRE) – 200 m
3. místo
Klára Vavřinová (JIHLA) – pětiboj
dorostenci a dorostenky (0 – 1 – 2)
2. místo
Vojta Hájek (SPTRE) – skok vysoký
3. místo
Nikol Horká (SPTRE) – skok daleký
Barbora Pánková (KOREL) – 800 m
žáci a žákyně (0 – 0 – 2)
3. místo
Eduard Kopecký (HBROD) – 150 m
TJ Jiskra Havlíčkův Brod – 4 x 200 m žáci