V neděli 19. června se v Havlíčkově Brodě uskutečnil třetí závod přípravek. Závodu se zúčastnilo 164 mladých atletů. Soutěžili ve čtyřboji: v běhu na 50 m, ve skoku vysokém, v hodu plným míčem a v běhu přes žebířk.
V kategorii starších chlapců zvítězil Radim Chaluchula. Na druhých místech skončilia Lukas Kučera, Prokop Fridrich a Maxmilián Červený. V mladších chlapcích byli nejlepší Šimon Týma, Matyáš Smrčka a Tomáš Buček. Ve starších dívkách se z vítězství radovala Karolína Musilová, druhá skončila Sára Šlapalová a Eliška Plavcová. A v nejmladší kategorii dívek zvítězila Ester Hlaváčová před Dorou Svobodovou a Terezou Kodejškovou.