KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Květen 2024

Po
Út
St
Čt
So
Ne
29
30
1
2
3
4
5
Events for 1 Květen
Žádné události
Events for 2 Květen
Žádné události
Events for 3 Květen
Žádné události
Events for 4 Květen
Žádné události
Events for 5 Květen
Žádné události
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 Květen
Žádné události
Events for 7 Květen
Žádné události
Events for 8 Květen
Žádné události
Events for 9 Květen
Žádné události
Events for 10 Květen
Žádné události
Events for 11 Květen
Žádné události
Events for 12 Květen
Žádné události
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 Květen
Žádné události
Events for 14 Květen
Žádné události
Events for 15 Květen
Žádné události
Events for 16 Květen
Žádné události
Events for 17 Květen
Žádné události
Events for 18 Květen
Žádné události
Events for 19 Květen
Žádné události
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 Květen
Žádné události
Events for 21 Květen
Žádné události
Events for 22 Květen
Žádné události
Events for 23 Květen
Žádné události
Events for 24 Květen
Žádné události
Events for 25 Květen
Žádné události
Events for 26 Květen
Žádné události
27
28
29
30
31
1
2
Events for 27 Květen
Žádné události
Events for 28 Květen
Žádné události
Events for 29 Květen
Žádné události
Events for 30 Květen
Žádné události
Events for 31 Květen
Žádné události

Atlet Vysočiny 2020



Odkazy stránky

Krajské centrum talentované mládeže

vedoucí trenér: Jiří Kliner
e-mail: juras.kliner@seznam.cz, mobil: 736 750 380

Červinka Adam VELME 3000 m TOP
Dočkal Daniel NMMOR 1500 m TOP
Honzová Daniela JIHLA koule TOP
Kozojedová Lucie PACOV disk TOP
Láníková Renata SPTRE výška TOP
Loupal Ondřej SPTRE 400 m TOP
Meschková Beáta SPTRE sedmiboj TOP
Musilová Nikola JIHLA 200 m TOP
Němec Matouš NMMOR kladivo TOP
Vavřinová Klára JIHLA sedmiboj TOP
Vorálek Václav JIHLA 2000 m př. TOP
Bártová Sofie HUMPO výška A
Dreisig Mikuláš JIHLA 400 m A
Harvey Oliver VELME 2000 m př. A
Heřmánková Michaela JIHLA oštěp A
Horká Nikol SPTRE sedmiboj A
Kulhánková Viktorie SPTRE sedmiboj A
Machotka Jan PACOV 1500 m A
Sebastián Andrejev HUMPO 60 m A
Trojanová Eliška SPTRE oštěp A
Vaňková Pavla PACOV 400 m A
Vomela Matěj SPTRE tyč A
Zásměta Dominik SPTRE tyč A
Absolon Patrik VELME trojskok B
Ambrož Lukáš VELME oštěp B
Dreisigová Emma JIHLA 200 m př. B
Forman Ondřej TJZDA výška B
Formanová Veronika TJZDA 800 m B
Habermanová V. KOREL oštěp B
Hájek Vojtěch SPTRE výška B
Halvová Karolína NMMOR disk B
Havlišová Klára VELME oštěp B
Hemzová Michaela NMMOR kladivo B
Hrbková Tereza JIHLA 2000 m př. B
Hubáček Petr NMMOR oštěp B
Janečková Markéta SPTRE kladivo B
Jedlička Libor NMMOR disk B
Kocmánková Klára JIHLA 300 m př. B
Kollmannová K. SPTRE výška B
Kopecký Jan JIHLA oštěp B
Kučeríková Anna SPTRE oštěp B
Kučerová Kateřina SPTRE sedmiboj B
Lazárek Lukáš SPTRE 60 m B
Machovcová Julie JIHLA 400 m př. B
Martinů Marek JIHLA 2000 m př. B
Melicharová Ella SPTRE kladivo B
Mikulášová Pavlína SPTRE 400 m B
Moravcová Barbora HBROD tyč B
Neumannová K. SPTRE 400 m B
Nosková Kateřina JIHLA pětiboj B
Pavlidu Sára VELME dálka B
Smolová Dita SPTRE 100 m př. B
Šinclová Nina NMMOR 400 m B
Uchytil Jiří NMMOR kladivo B
Vollebregt Kevin NMMOR výška B
Vomela Jakub SPTRE kladivo B
Vostal Marek SPTRE disk B
Hájková Lucie PACOV 800 m C
Holemář Josef TJZDA výška C
Štorková Nikola SPTRE 800 m C