KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Červen 2024

Po
Út
St
Čt
So
Ne
27
28
29
30
31
1
2
Events for 1 Červen
Žádné události
Events for 2 Červen
Žádné události
3
4
5
6
7
8
9
Events for 3 Červen
Žádné události
Events for 4 Červen
Žádné události
Events for 5 Červen
Žádné události
Events for 6 Červen
Žádné události
Events for 7 Červen
Žádné události
Events for 8 Červen
Žádné události
Events for 9 Červen
Žádné události
10
11
12
13
14
15
16
Events for 10 Červen
Žádné události
Events for 11 Červen
Žádné události
Events for 12 Červen
Žádné události
Events for 13 Červen
Žádné události
Events for 14 Červen
Žádné události
Events for 15 Červen
Žádné události
Events for 16 Červen
Žádné události
17
18
19
20
21
22
23
Events for 17 Červen
Žádné události
Events for 18 Červen
Žádné události
Events for 19 Červen
Žádné události
Events for 20 Červen
Žádné události
Events for 21 Červen
Žádné události
Events for 22 Červen
Žádné události
Events for 23 Červen
Žádné události
24
25
26
27
28
29
30
Events for 24 Červen
Žádné události
Events for 25 Červen
Žádné události
Events for 26 Červen
Žádné události
Events for 27 Červen
Žádné události
Events for 28 Červen
Žádné události
Events for 29 Červen
Žádné události
Events for 30 Červen
Žádné události
1
2
3
4
5
6
7

Atlet Vysočiny 2020



Odkazy stránky

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Termíny závodů
12.5.           Jihlava
19.5.           Havlíčkův Brod
09.6.           Humpolec
21.9.           Pacov
29.9.           Třebíč  

Pořadí v 1. kole * násobeno 1,2    
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 113 13
2. TJ Spartak Třebíč 106 12
3. KORELA SPORTS TEAM 80 11
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68 10
5. SK Žirovnice 59 9
6. TJ Znojmo 42 8
7. Atletika Jihlava 42 7
8. TJ Spartak Pelhřimov 28 6
9. TJ Jiskra Humpolec 22 5
10= TJ Nové Město na Moravě 0 1
10= TJ Žďár nad Sázavou 0 1
10= TJ Slavoj BANES Pacov 0 1
      TJ Sokol Havlíčkův Brod 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 147,5 13
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 88,5 12
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 73 11
4. KORELA SPORTS TEAM 61 10
5. TJ Znojmo 49 9
6. TJ Jiskra Humpolec 47 8
7. TJ Spartak Pelhřimov 39 7
8. SK Žirovnice 26,5 6
9. Atletika Jihlava 19 5
10. TJ Žďár nad Sázavou 5,5 4
11. TJ Sokol Havlíčkův Brod 3 3
12. TJ Slavoj BANES Pacov 1 2
13. TJ Nové Město na Moravě 0 1
     
Pořadí ve 3. kole * násobeno 1,2    
1. TJ Spartak Třebíč 205 13
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 156 12
3. TJ Znojmo 74 11
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43 10
5. TJ Spartak Pelhřimov 42 9
6. TJ Jiskra Humpolec 40 8
7. SK Žirovnice 31 7
8. Atletika Jihlava 24 6
9= TJ Sokol Havlíčkův Brod 0 1
9= TJ Slavoj BANES Pacov 0 1
    KORELA SPORTS TEAM 0 0
    TJ Žďár nad Sázavou 0 0
    TJ Nové Město na Moravě 0 0
     
Pořadí po 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 458,5 38
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 342 36
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 199,5 32
4. TJ Znojmo 165 28
5. SK Žirovnice 116,5 22
6. TJ Spartak Pelhřimov 109 22
7. KORELA SPORTS TEAM 141 21
8. TJ Jiskra Humpolec 109 21
9. Atletika Jihlava 85 18
10. TJ Žďár nad Sázavou 5,5 5
11. TJ Sokol Havlíčkův Brod 3 4
12. TJ Slavoj BANES Pacov 1 4
13. TJ Nové Město na Moravě 0 2