KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Prosinec 2022

Po
Út
St
Čt
So
Ne
28
29
30
1
2
3
4
Events for 1 Prosinec
Žádné události
Events for 2 Prosinec
Žádné události
Events for 3 Prosinec
Žádné události
Events for 4 Prosinec
Žádné události
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 Prosinec
Žádné události
Events for 6 Prosinec
Žádné události
Events for 7 Prosinec
Žádné události
Events for 8 Prosinec
Žádné události
Events for 9 Prosinec
Žádné události
Events for 10 Prosinec
Events for 11 Prosinec
Žádné události
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 Prosinec
Žádné události
Events for 13 Prosinec
Žádné události
Events for 14 Prosinec
Žádné události
Events for 15 Prosinec
Žádné události
Events for 16 Prosinec
Žádné události
Events for 17 Prosinec
Žádné události
Events for 18 Prosinec
Žádné události
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 Prosinec
Žádné události
Events for 20 Prosinec
Žádné události
Events for 21 Prosinec
Žádné události
Events for 22 Prosinec
Žádné události
Events for 23 Prosinec
Žádné události
Events for 24 Prosinec
Žádné události
Events for 25 Prosinec
Žádné události
26
27
28
29
30
31
1
Events for 26 Prosinec
Žádné události
Events for 27 Prosinec
Žádné události
Events for 28 Prosinec
Žádné události
Events for 29 Prosinec
Žádné události
Events for 30 Prosinec
Žádné události
Events for 31 Prosinec
Žádné události

Atlet Vysočiny 2020



KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLADŠÍ ŽÁCI

Termíny závodů
15.5.   Havlíčkův Brod
28.5.   Pacov
11.6.   Humpolec
11.9.   Jihlava
25.9.   Třebíč

Pořadí v 1. kole  * násobeno 2,1    
1. TJ Jiskra Humpolec 99 13
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 71 12
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55 11
4. TJ Znojmo 50 10
5. Atletika Jihlava 48 9
6. TJ Spartak Třebíč 46 8
7. TJ Slavoj BANES Pacov 38 7
8. Korela Sports Team 23 6
9. TJ Žďár nad Sázavou 13 5
10. TJ Sokol Havlíčkův Brod 0 1
     SK Žirovnice 0 0
     Atletika Jemnice 0 0
     SK Bystřice n. P. 0 0
     
Pořadí v 2. kole      
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 88 13
2. TJ Jiskra Humpolec 80 12
3. TJ Spartak Třebíč 59 11
4. TJ Znojmo 51,5 10
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38,5 9
6. TJ Žďár nad Sázavou 35,5 8
7. Atletika Jihlava 31,5 7
8. SK Žirovnice 31 6
9. TJ Slavoj BANES Pacov 31 5
10. Korela Sports Team 29 4
11. Atletika Jemnice 26 3
12. TJ Sokol Havlíčkův Brod 16 2
     SK Bystřice n. P. 0 0
     
Pořadí ve 3. kole      
1. TJ Sokol Velké Meziříčí 55 13
2. TJ Jiskra Humpolec 51 12
3. TJ Spartak Třebíč 46,5 11
4. TJ Znojmo 39,5 10
5. SK Žirovnice 16 9
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14 8
7. Korela Sports Team 13 7
8. Atletika Jihlava 11 6
9. TJ Slavoj BANES Pacov 6 5
10. TJ Sokol Havlíčkův Brod 5 4
    TJ Žďár nad Sázavou 0 0
    Atletika Jemnice 0 0
    SK Bystřice n. P. 0 0
     
Pořadí ve 4. kole      
1. TJ Jiskra Humpolec 99 13
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 69 12
3. Atletika Jihlava 62 11
4. TJ Spartak Třebíč 56 10
5. TJ Slavoj BANES Pacov 44 9
6. SK Bystřice n. P. 42 8
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41 7
8. SK Žirovnice 37 6
9. TJ Znojmo 28 5
10. TJ Sokol Havlíčkův Brod 14 4
11. Korela Sports Team 11 3
    TJ Žďár nad Sázavou 0 0
    Atletika Jemnice 0 0
     
Pořadí po základní části    
1. TJ Jiskra Humpolec 329 50
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 283 50
3. TJ Spartak Třebíč 207,5 40
4. TJ Znojmo 169 35
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 148,5 35
6. Atletika Jihlava 152,5 33
7. TJ Slavoj BANES Pacov 119 26
8. Korela Sports Team 76 26
9. SK Žirovnice 84 21
10. TJ Žďár nad Sázavou 48,5 13
11. TJ Sokol Havlíčkův Brod 35 11
12. SK Bystřice n. P. 42 8
13. Atletika Jemnice 26 3
     
Pořadí ve finále    
1. TJ Jiskra Humpolec 41 13
2. TJ Spartak Třebíč 41 12
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 39 11
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 10
5. SK Bystřice n. P. 17 9
6. TJ Znojmo 14 8
7. Atletika Jihlava 13 7
8. TJ Slavoj BANES Pacov 9 6
9. TJ Sokol Havlíčkův Brod 8 5
10. Korela Sports Team 7 4
     SK Žirovnice 0 0
     TJ Žďár nad Sázavou 0 0
     Atletika Jemnice 0 0
     
Konečné pořadí    
1. TJ Jiskra Humpolec 370 26
2. TJ Spartak Třebíč 248,5 23*
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 322 23*
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 170,5 19
5. TJ Znojmo 183 18
6. Atletika Jihlava 165,5 15
7. TJ Slavoj Banes Pacov 128 13
8. SK Bystřice n. P. 59 11
9. Korela Sports Team 83 10
10. TJ Sokol Havlíčkův Brod 43 8
11. SK Žirovnice 84 5
12. TJ Žďár nad Sázavou 48,5 4
13. Atletika Jemnice 26 1
* pořadí určeno podle finále