KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA

Termíny závodů

Červen 2024

Po
Út
St
Čt
So
Ne
27
28
29
30
31
1
2
Events for 1 Červen
Žádné události
Events for 2 Červen
Žádné události
3
4
5
6
7
8
9
Events for 3 Červen
Žádné události
Events for 4 Červen
Žádné události
Events for 5 Červen
Žádné události
Events for 6 Červen
Žádné události
Events for 7 Červen
Žádné události
Events for 8 Červen
Žádné události
Events for 9 Červen
Žádné události
10
11
12
13
14
15
16
Events for 10 Červen
Žádné události
Events for 11 Červen
Žádné události
Events for 12 Červen
Žádné události
Events for 13 Červen
Žádné události
Events for 14 Červen
Žádné události
Events for 15 Červen
Žádné události
Events for 16 Červen
Žádné události
17
18
19
20
21
22
23
Events for 17 Červen
Žádné události
Events for 18 Červen
Žádné události
Events for 19 Červen
Žádné události
Events for 20 Červen
Žádné události
Events for 21 Červen
Žádné události
Events for 22 Červen
Žádné události
Events for 23 Červen
Žádné události
24
25
26
27
28
29
30
Events for 24 Červen
Žádné události
Events for 25 Červen
Žádné události
Events for 26 Červen
Žádné události
Events for 27 Červen
Žádné události
Events for 28 Červen
Žádné události
Events for 29 Červen
Žádné události
Events for 30 Červen
Žádné události
1
2
3
4
5
6
7

Atlet Vysočiny 2020



Odkazy stránky

KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV MLADŠÍ ŽÁCI

Termíny závodů
12.5.           Jihlava
19.5.           Havlíčkův Brod
09.6.           Humpolec
21.9.           Pacov
29.9.           Třebíč

Pořadí v 1. kole  * násobeno 2,1    
1. TJ Spartak Třebíč 118 13
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69 12
3. Atletika Jihlava 59 11
4. TJ Slavoj BANES Pacov 55 10
5. TJ Spartak Pelhřimov 44 9
6. TJ Žďár nad Sázavou 36 8
7. TJ Jiskra Humpolec 25 7
8. TJ Sokol Havlíčkův Brod 23 6
9. TJ Nové Město na Moravě 15 5
10. TJ Sokol Velké Meziříčí 0 1
    KORELA SPORTS TEAM 0 0
    SK ANTE Žďár nad Sázavou 0 0
    TJ Znojmo 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 143 13
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 128 12
3. Atletika Jihlava 63,5 11
4. TJ Slavoj BANES Pacov 53,5 10
5. TJ Spartak Pelhřimov 48 9
6. KORELA SPORTS TEAM 29 8
7. TJ Sokol Havlíčkův Brod 14 7
8. TJ Sokol Velké Meziříčí 12 6
9. TJ Nové Město na Moravě 11 4,5
10. SK ANTE Žďár nad Sázavou 11 4,5
11. TJ Znojmo 0 1
     TJ Žďár nad Sázavou 0 0
     TJ Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí ve 3. kole * násobeno 2,1    
1. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 129 13
2. TJ Spartak Třebíč 123 12
3. Atletika Jihlava 75 11
4. TJ Jiskra Humpolec 55 10
5. TJ Slavoj BANES Pacov 46 9
6. TJ Sokol Havlíčkův Brod 25 8
7. TJ Sokol Velké Meziříčí 18 7
8. TJ Spartak Pelhřimov 0 1
    KORELA SPORTS TEAM 0 0
    TJ Nové Město na Moravě 0 0
    SK ANTE Žďár nad Sázavou 0 0
    TJ Znojmo 0 0
    TJ Žďár nad Sázavou 0 0
     
Pořadí po 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 384 38
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 326 37
3. Atletika Jihlava 197,5 33
4. TJ Slavoj BANES Pacov 154,5 29
5. TJ Sokol Havlíčkův Brod 62 20
6. TJ Spartak Pelhřimov 92 19
7. TJ Jiskra Humpolec 80 17
8. TJ Sokol Velké Meziříčí 30 14
9. TJ Nové Město na Moravě 26 9,5
10. TJ Žďár nad Sázavou 36 8
11. KORELA SPORTS TEAM 29 8
12. SK ANTE Žďár nad Sázavou 11 4,5
13. TJ Znojmo 0 1