KRAJSKÝ
ATLETICKÝ
SVAZ
VYSOČINA
KRAJSKÝ PŘEBOR DRUŽSTEV DOROSTENCI
Termíny závodů
28.4. Jihlava
05.5. Třebíč
22.6. Havlíčkův Brod
01.9. Pacov
Pořadí v 1. kole | ||
1. TJ Spartak Třebíč | 56 | 9 |
2. TJ Sokol Velké Meziříčí | 50 | 8 |
3. TJ Nové Město na Moravě | 32 | 7 |
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 10 | 6 |
5. Atletika Jihlava | 9 | 5 |
6. TJ Žďár nad Sázavou | 9 | 4 |
7. TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 3 |
8= TJ Sokol Havlíčkův Brod | 6 | 1,5 |
8= TJ Jiskra Humpolec | 6 | 1,5 |
Pořadí v 2. kole | ||
1. TJ Sokol Velké Meziříčí | 52 | 9 |
2. TJ Spartak Třebíč | 37 | 8 |
3. TJ Nové Město na Moravě | 21 | 7 |
4. Atletika Jihlava | 17 | 6 |
5. TJ Slavoj BANES Pacov | 10 | 5 |
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 10 | 4 |
7. TJ Žďár nad Sázavou | 5 | 3 |
8. TJ Jiskra Humpolec | 5 | 2 |
TJ Sokol Havlíčkův Brod | 0 | 0 |
Pořadí ve 3. kole | ||
1. TJ Nové Město na Moravě | 42 | 9 |
2. TJ Spartak Třebíč | 35 | 8 |
3. TJ Sokol Velké Meziříčí | 25 | 7 |
4. Atletika Jihlava | 8 | 6 |
5. TJ Žďár nad Sázavou | 7 | 5 |
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 4 |
TJ Slavoj BANES Pacov | 0 | 0 |
TJ Jiskra Humpolec | 0 | 0 |
TJ Sokol Havlíčkův Brod | 0 | 0 |
Pořadí po 3. kole | ||
1. TJ Spartak Třebíč | 128 | 25 |
2. TJ Sokol Velké Meziříčí | 127 | 24 |
3. TJ Nové Město na Moravě | 95 | 23 |
4. Atletika Jihlava | 34 | 17 |
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 23 | 14 |
6. TJ Žďár nad Sázavou | 21 | 12 |
7. TJ Slavoj BANES Pacov | 16 | 8 |
8. TJ Jiskra Humpolec | 11 | 3,5 |
9. TJ Sokol Havlíčkův Brod | 6 | 1,5 |
Pořadí ve finále | ||
1. TJ Sokol Velké Meziříčí | 59 | 9 |
2. TJ Spartak Třebíč | 48 | 8 |
3. TJ Nové Město na Moravě | 15 | 7 |
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 12 | 6 |
5. TJ Sokol Havlíčkův Brod | 11 | 5 |
6. TJ Slavoj BANES Pacov | 10 | 4 |
7. TJ Jiskra Humpolec | 8 | 3 |
8. Atletika Jihlava | 2 | 2 |
TJ Žďár nad Sázavou | 0 | 0 |
Konečné pořadí | ||
1. TJ Sokol Velké Meziříčí | 186 | 17* |
2. TJ Spartak Třebíč | 186 | 17* |
3. TJ Nové Město na Moravě | 110 | 14 |
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 35 | 11 |
5. Atletika Jihlava | 36 | 8 |
6. TJ Slavoj BANES Pacov | 26 | 7 |
7. TJ Sokol Havlíčkův Brod | 17 | 6 |
8. TJ Jiskra Humpolec | 8 | 5 |
9. TJ Žďár nad Sázavou | 15 | 4 |
* o pořadí rozhodlo výsledek ve finále |