Vážení zástupci AO/AK,

rádi bychom ve spolupráci s Vámi připravili netradiční soutěž pro žactvo. Jedná se o Atletickou výzvu pro mladé atlety a atletky. Jejím cílem je v době, kdy se pro tuto cílovou skupinu nemohou pořádat závody, přinést motivaci do tréninku a možnost poměřit se se svými kamarády a atletickými protivníky. Sportování bude probíhat ve vybraných lokalitách v přírodě. Rádi bychom touto výzvou motivovali mladé atlety k pohybu a soutěžení v této složité době, kdy navíc nemohou sportovat uvnitř.

Každý AO/AK může připravit soutěžní lokalitu s disciplínami a přispět tak do této celorepublikové soutěže

Chcete se zapojit?

  • Obraťte se na svého krajského manažera. Ochotně Vám podá bližší informace k fungování soutěže a s její realizací Vám pomůže.
  • Zároveň je možné, že Vás osloví sám krajský manažer s žádostí o zapojení.
  • Zapojení se je velmi jednoduché, nemusíte se bát administrativní náročnosti, navíc je Vám krajský manažer připraven se vším pomoci.

Soutěžit může každý. Čím více zapojených atletů a atletek, tím více možností soutěžit a porovnat se s ostatními. Každý zapojený oddíl dostane ceny, které dle svého uvážení může darovat vybranému mladému atletovi. Další možnost získat ceny bude ve fotosoutěži, která bude současně s atletickou výzvou spuštěna.

Soutěž bude spuštěna v druhé půlce příštího týdne, pravděpodobně 10. 2. 2021, a potrvá do 12. 3. 2021.