Přeborníci kraje
 

Muži    
60 m Kincl 7,26
200 m Podolský 23,59
400 m Janík 51,69
800 m Janík 1:57,14
1500 m Nevařil 4:29,37
3000 m Brychta 10:13,38
výška Urban 1,94
dálka Kováč 6,46
trojskok Urban 13,23
koule Vilímek 15,15
     
Junioři    
60 m př. Dvorský 8,58
koule Pečinka 11,87
     
Dorostenci  
60 m Kubelík 7,33
200 m Kubelík 23,72
400 m Krátký 54,19
60 m př. Březka 8,97
  Veselý 8,97
výška Ammer 1,84
dálka Rybnikář 5,84
koule Kotrba 13,3
     
Žáci    
60 m Neufuss 7,77
150 m Kružík 19,88
300 m Vincenc 44,58
800 m Trojan 2:10,41
60 m př. Šimek 11,38
výška Havlíček 1,80
dálka Havlíček 5,89
koule Eliáš 12,80
     
Ženy    
60 m Mičková 8,39
800 m Kotlíková 2:23,35
1500 m Kotlíková 4:47,47
3000 m Podrábská 11:56,78
dálka Šanderová 5,01
koule Bártová 10,33
     
Dorostenky  
60 m Kosielská 8,05
200 m Dubová 28,09
400 m Rašovská  65,77
60 m př. Kosielská 8,83
výška Bartoňková 1,54
dálka Kosielská 5,19
trojskok Rašovská 10,56
koule Škarková 11,81
     
Žákyně    
60 m Pavlidu 8,04
150 m Pavlidu 19,46
300 m Remešová 46,33
800 m Machovcová 2:32,94
60 m př. Vrzalová 9,67
výška Dvořáčková 1,51
dálka Vrzalová 4,94
koule Remešová 10,31



21.1.2019
Krajský přebor Vysočiny v hale.

V neděli 20. ledna se v nafukovací hale v Praze na Strahově konal krajský přebor Vysočiny v hale. Závodu se zúčastnilo 429 závodníků. Nejpočetněji byla zastoupena kategorie mladších žákyň.
Nejvíc titulů si z přeboru odvezli závodníci Spartaku Třebíč (18), Atletiky Jihlava (11) a Velkého Meziříčí (9). Na počet medailí opět zvítězili atleti z Třebíče (46) před Jihlavou (32)
a Velkým Meziříčím (23). Celkem si medaile odvezli závodníci
z devíti oddílů.




Přehled medailových umístění:
  zlato stříbro bronz celkem
Spartak Třebíč 18 12 16 46
Atletika Jihlava 11 9 12 32
Velké Meziříčí 9 9 5 23
Slavoj BANES Pacov 5 8 6 19
Nové Město n. M. 4 5 4 13
Atletika Jemnice 0 3 3 6
Havlíčkův Brod 1 1 2 4
Jiskra Humpolec 2 0 1 3
SK Bystřice n. P. 1 1 1 3

Z výsledků:
muži
výška - 1. Urban 1,94
trojskok - 1. Urban 13,23
koule - 1. Vilímek 15,15
junioři
800 m - 1. Janík 1:57,14
trojskok - 1. Střelec 13,30
dorostenci
výška - 1. Ammer 1,84
trojskok - 1. Ammer 11,84
koule - 1. Kotrba 13,30
žáci
800 m - 1. Trojan 2:10,41
výška - 1. Havlíček 1,80
dálka - 1. Havlíček 5,89
koule - 1. Eliáš 12,80
dorostenky
800 m - 1. Štorková 2:24,95
3 000 m - 1. Podrábská 11:56,78
60 m př. - 1. Kosielská 8,83
trojskok - 1. Rašovská 10,56
žákyně
60 m - 1. Pavlidu 8,04
150 m - 1. Pavlidu 19,46

Kompletní výsledky najdete zde.
Fotografie najdete zde.
                                                       Vratislav Fišera