12.5.2018
V Třebíči pokračoval KPD druhým kolem.

V sobotu 12. května za pěkného počasí se v Třebíči konalo druhé kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň. Závodu se zúčastnilo 284 závodníků.
V kategorii mužů a žen vybojovali tituly přeborníků kraje závodníci z Pacova. V mužích na druhém místě skončila Třebíč a třetí Jihlava. V kategoriích žen druhé místo vybojovala Ledeč nad Sázavou a třetí Jihlava.
Pro ostatní kategorie soutěž pokračuje ještě dvěma koly. V tomto kole v juniorech se o první místo podělila družstva z Třebíče a Havlíčkova Brodu. Třetí skončilo Velké Meziříčí. V juniorkách si připsaly druhé vítězství závodnice z Nového Města na Moravě před Jihlavou. V dorostencích zvítězila Bystřice nad Pernštejnem před Třebíčí a Jihlavou. Pořadí v dorostenkách bylo Třebíč, Jihlava a Nové Město na Moravě. Ve starších žácích potvrdili vítězství z prvního kola Třebíč, druhá skončila Jemnice a třetí Jihlava. Nejtěsnějším rozdílem v žákyních zvítězila Třebíč, která porazila Jihlavu o půl bodu. Třetí skončilo Velké Meziříčí.

Kompletní výsledky najdete zde.
Fotografie najdete zde.

                                                       Vratislav Fišera