2. Markéta Plzáková
3. Denisa Prokešová

9.4.2018
Vítězi Běhu Korunou za korunu se stali Šacl a Pulgretová.

V neděli 8. dubna pořádal oddíl TJ Nové Město na Moravě Běh Korunou za korunu. Na start závodu ve všech kategoriích se postavilo 164 běžců. V Běžeckém poháru mládeže se zúčastnilo 44 dětí.
Vítězem hlavní kategorie se stal Jiří Šacl. Na druhém místě doběhl Petr Zimola a třetí Jan Trutna.
V kategorii žen si pro vítězství doběhla Kateřina Pulgretová před Lýdií Brázdovou a Veronikou Mackovou.
Mezi dorostenci zvítězil Jiří Kabrda před Lukášem Sádlíkem a Loukášem Couralem. V dorostenkách proběhla cílem první Andrea Němcová před Anetou Vomelovou a Patricii Šaclovou.
Ve starším žactvu se podruhé z vítězství radovali Petr Vokoun a Natálie Kováčová. V mladších žácích si zlatou medaili vybojovali Mikuláš Dreisig a Julie Machovcová.
V přípravkách v jednotlivých kategoriích zvítězili Veronika Láníková, Pavel Palán, Karolína Halvová a Samuel Spurný.