7. Třebíč B  2
8. Nové Město  2

25.9.2016
V Třebíči se konalo finále družstev mladšího žactva.

V sobotu 24. září se v Třebíči uskutečnilo finále krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň. Z obou titulů se nakonec radovali atleti z Třebíče.
Mezi žáky se boj o titul omezil pouze na dvě družstva. Jihlavské družstvo zvítězilo v základní části. Ve finále ale nestačili na Třebíč a skončili na druhém místě. Třetí místo si vybojovali chlapci z Velkého Meziříčí.
O titul mezi žákyněmi bojovaly tři družstva. Ve finále zvítězilo Velké Meziříčí. Vítězství jim nakonec vyneslo stříbrnou příčku. Druhé místo ve finále stačilo Třebíči na prvenství. Třetí skončily atletky z Jihlavy.

V jednotlivcích ve víceboji zvítězili Ondřej Veselý a Pavla Kosielská.
Nejhodnotnějšího výkonu dosáhla Pavla Kosielská, která v běhu na 60 metrů překážek časem 9,67 sekund překonala krajský rekord.