arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow
Atletika Jemnice

V Pacově se rozdělovaly medaile za družstva.

V sobotu 3. září se v Pacově konal Krajský přebor družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň. Závodu se zúčastnilo 166 závodníků z osmi oddílů.
Tituly přeborníků kraje putovaly do dvou oddílů. Kategorii dorostenců a dorostenek opanovali závodníci z Atletiky Jihlava, starší žáky a žákyně pak atleti ze Spartaku Třebíč.
V dorostencích nebylo pochyb o vítězi. Atleti z Jihlavy vyhráli základní část a ve finále zvítězili s náskokem 69 bodů před Havlíčkovým Brodem a Novým Městem.
O vítězství v dorostenkách bojovaly dva oddíly Nové Město a Atletika Jihlava. Nakonec se z postupu na mistrovství Čech radovaly závodnice z Jihlavy.
V žácích zvítězila Třebíč zcela přesvědčivě. Na druhou Jihlava měla náskok 100 bodů a třetí Jemnici 120 bodů.
V žákyních se boj o titul zúžil na dva oddíly. Vítěze základní části Třebíč a Jihlavu. Titul nakonec putuje do Třebíče. Třetí skončil Pacov.