Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow
Atletika Jemnice






 

 

 

 


Krajský přebor mužů a žen.

V neděli 5. června se v Jihlavě konal krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek. Závodu se zúčastnilo 98 závodníků. Diplomy se předávaly v disciplínách, kterou dokončili tři závodníci z našeho kraje.

Přehled medailistů:

Muži      
100 m 1. Lukáš Podolský PACOV 11,14
2. Luboš Novák PACOV 11,53
3. Čeněk Musil HBROD 12,34
výška 1. Ladislav Urban VELME 1,94
2. Jan Nikl HBROD 1,94
3. Jakub Mikoláš SPTRE 1,73
tyč 1. Martin Kopecký JIHLA 3,75
2. Jiří Burda PACOV 3,60
3. Tomáš Ryška JIHLA 2,40
dálka 1. Tomáš Nejedlý NMMOR 6,17
2. Lukáš Podolský PACOV 6,13
3. Jakub Mikoláš SPTRE 5,83
trojskok 1. Ladislav Urban VELME 12,93
2. Martin Kopecký JIHLA 12,51
3. Pavel Hekrdla VELME 11,80
koule 1. Pavel Tůma JIHLA 12,31
2. Tomáš Blažek JEMNI 10,54
3. Petr Filip PACOV 9,47
disk 1. Pavel Tůma JIHLA 32,69
2. Tomáš Blažek PACOV 27,85
3. Jiří Burda PACOV 26,87
kladivo 1. Lubomír Zaňák PACOV 38,30
2. Pavel Zajíc PACOV 35,53
3. Tomáš Blažek JEMNI 30,26
oštěp 1. Václav Vácha JIHLA 55,51
2. Pavel Tůma JIHLA 51,65
3. Aleš Svoboda SPTRE 50,15
     
junioři      
koule 1. Aleš Svoboda SPTRE 15,38
2. Tomáš Vilímek SPTRE 14,25
3. Pavel Jakl PACOV 12,81
disk 1. Pavel Jakl PACOV 46,61
2. Tomáš Vilímek SPTRE 41,99
3. Aleš Svoboda SPTRE 39,10
     
dorostenci    
výška 1. Pavel Hekrdla VELME 1,79
2. Dan Kováč HBROD 1,70
3. Šimon Kovář JEMNI 1,65
dálka 1. Jiří Kaplánek JIHLA 6,12
2. Dan Kováč HBROD 5,89
3. Adam Ondra JIHLA 5,71
koule 1. David Novák SPTRE 13,33
2. Dan Kováč HBROD 9,90
3. Tomáš Ošmera SPTRE 8,53
disk 1. David Novák SPTRE 34,79
2. Kamil Leština NMMOR 32,26
3. Tomáš Ošmera SPTRE 29,07
oštěp 1. Kamil Leština NMMOR 37,13
2. Adam Ondra JIHLA 34,05
3. Tomáš Brázda NMMOR 31,08
     
ženy      
100 m 1. Michaela Burda PACOV 12,65
2. Petra Macková VELME 12,92
3. Lenka Novotná NMMOR 12,97
400 m př. 1. Veronika Janíčková SPTRE 63,96
2. Tereza Březnová SPTRE 71,92
3. Tereza Krbicová JIHLA 73,47
koule 1. Eva Burdová PACOV 8,26
2. Julie Ráčková VELME 7,70
3. Leona Kárníková SVCLE 7,28
dálka 1. Michaela Burda PACOV 5,41
2. Lenka Novotná NMMOR 5,24
3. Tereza Krbicová JIHLA 4,21
trojskok 1. Lenka Novotná NMMOR 11,31
2. Barbora Slivková NMMOR 10,48
3. Petra Macková VELME 10,20
tyč 1. Rafaela Burda PACOV 3,30
2. Vendula Šírová NMMOR 3,20
3. Jana Zerzánková JIHLA 2,50
     
dorostenky    
100 m 1. Lucie Pertlíková JIHLA 12,85
2. Kristýna Gallová SPTRE 13,27
3. Tereza Šimůnková NMMOR 13,50
200 m  1. Lenka Koubková JIHLA 27,79
2. Markéta Vostálová JIHLA 27,83
3. Vendula Šírová NMMOR 28,59
400 m 1. Michaela Marešová JIHLA 61,89
2. Simona Tříletá JEMNI 70,82
3. Jana Zerzánková JIHLA 71,66
100 m př. 1. Renata Procházková SPTRE 14,77
2. Markéta Vostálová JIHLA 15,10
3. Lenka Koubková JIHLA 15,44
300 m př. 1. Lucie Pertlíková JIHLA 45,58
2. Renata Procházková SPTRE 47,39
3. Lenka Koubková JIHLA 48,41
výška 1. Kristýna Gallová SPTRE 1,56
2. Anežka Chlupáčková JIHLA 1,50
3. Barbora Slívková NMMOR 1,45
dálka 1. Lucie Pertlíková JIHLA 5,32
2. Kristýna Gallová SPTRE 5,15
3. Anna Tousková PACOV 5,10
koule 1. Eliška Forchtsamová NMMOR 11,09
2. Karolína Šimková SPTRE 10,97
3. Tereza Habermannová JIHLA 9,55
disk 1. Adéla Čečáková PACOV 28,52
2. Barbora Nováčková SPTRE 27,31
3. Tereza Habermannová JIHLA 26,30
kladivo 1. Barbora Nováčková SPTRE 42,44
2. Adéla Čečáková PACOV 42,33
3. Karolína Šimková SPTRE 28,61
oštěp 1. Eliška Forchtsamová NMMOR 36,09
2. Klára Bártová NMMOR 27,10
3. Simona Tříletá JEMNI 24,40

 

Propozice najdete zde.

Vratislav Fišera