Úspěchy:
2016
2015
2014
2013

2012
2010

Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow ŠSK Jemnice

Foto:


 

 



Nejúspěšnější závodníci 2010
na mistrovství České republiky

 
1. místo      
Helena Tlustá (NMMOR) 1 500 m hala dorostenky
Helena Tlustá (NMMOR) 3 000 m hala dorostenky
Jiří Sýkora (SPTRE) devítiboj dráha žáci
Josef Rygl (SPTRE) 1 500 m dráha junioři
Petr Veleba (SPTRE) 400 m př. dráha veteráni
Jiří Sýkora (SPTRE) dálka dráha žáci
David Kroupa SPTRE) oštěp dráha žáci
Lukáš Kourek (NMMOR) přespolní běh muži 22
Lada Nováková (HBROD) přespolní běh dorostenky
Helena Tlustá (NMMOR) 3 000 m dráha dorostenky
Helena Tlustá (NMMOR) 1 500 m př. dráha dorostenky
Jitka Kubelová (NMMOR) disk dráha juniorky
Lukáš Kourek (NMMOR) 1 500 m dráha muži 22
Lukáš Kourek (NMMOR) 5 000 m dráha muži 22
Jitka Kubelová (NMMOR) disk dráha ženy 22
       
2. místo      
Josef Chyba (SPTRE) dálka hala akademici
Jiří Sýkora (SPTRE) sedmiboj hala žáci
Jan Kašpar (SPTRE) výška hala junioři
Jiří Sýkora (SPTRE) výška hala žáci
Jan Kašpar (SPTRE) výška dráha junioři
Ondřej Sobotka (SPTRE) dálka dráha do 22 let
Jiří Sýkora (SPTRE) 100 m přek. dráha žáci
Jiří Sýkora (SPTRE) 200 m přek. dráha žáci
Lukáš Kourek (NMMOR) 3 000 m hala muži
Lada Nováková (HBROD) 3 000 m hala dorostenky
Simona Couralová (BATNM) 1 500 m hala žákyně
Helena Tlustá (NMMOR) přespolní běh dorostenky
Jitka Kubelová (NMMOR) koule dráha juniorky
Lada Nováková (HBROD) 1 500 m dráha dorostenky
Lada Nováková (HBROD) 3 000 m dráha dorostenky
Petr Holánek (VELME) 3 000 m př. dráha junioři
       
3. místo      
Petr Motálek (SPTRE) 800 m dráha veteráni
Vojtěch Musil (SPTRE) oštěp dráha žáci
Josef Chyba (SPTRE) 60 m hala akademici
Petr Veleba (SPTRE) 60 m př. hala veteráni
Jitka Kubelová (NMMOR) koule hala juniorky
Vít Molva (JIHLA) výška hala žáci
Simona Couralová (BATNM) přespolní běh žákyně
Radka Janoušová (NMMOR) 800 m dráha juniorky
Petr Vitner (NMMOR) 800 m dráha muži
Lukáš Kourek (NMMOR) 5 000 m dráha muži
Helena Tlustá (NMMOR) 3 000 m př. dráha ženy 22
Jitka Kubelová (NMMOR) koule dráha ženy 22
Lada Nováková (HBROD) 3 000 m dráha ženy 22