Úspěchy:
2016
2015
2014
2013

2012
2010


Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow ŠSK Jemnice

Foto:


Jitka Kubelová

 

 



Nejúspěšnější závodníci 2014

Mistrovství světa
 
1. místo      
Jiří Sýkora desetiboj dráha junioři

Mistrovství České republiky

1. místo      
Jiří Sýkora sedmiboj hala junioři
Petr Vitner 1500 m hala muži
Petr Vitner 3000 m hala muži
Jiří Sýkora dálka hala junioři
Ondřej Dolák trojskok hala dorostenci
Prokop Coufal tyč hala žáci
Karel Kulíšek 3000 m hala žáci
Petr Vitner kros   muži
Karel Kulíšek kros   žáci
Jiří Sýkora desetiboj dráha junioři
Jiří Sýkora dálka dráha junioři
Aleš Svoboda trojskok dráha dorostenci
Michaela Sedláková 2 000 m přek. dráha juniorky
Vejmelková, Doležalová,
Březnová, Janíčková
4 x 400 m dráha juniorky
Aleš Svoboda desetiboj dráha dorostenci
Petr Vitner silniční běh   muži
Karel Kulíšek 1500 m dráha žáci
Karel Kulíšek 3000 m dráha žáci
Jan Chlupáček kladivo dráha žáci
Petr Vitner 1 500 m dráha muži
Petr Holánek 5 000 m dráha muži 22
       
2. místo      
Veronika Janíčková 60 m přek. hala dorostenky
Lada Nováková 3000 m hala ženy
Jitka Kubelová koule hala ženy
Veronika Sedláková 1500 m hala dorostenky
Tomáš Pirochta trojskok hala dorostenci
Karel Kulíšek 1500 m hala žáci
Lukáš Kourek kros   muži
Michaela Sedláková kros   juniorky
Tereza Čechová kros   dorostenky
Veronika Janíčková 300 m přek. dráha dorostenky
Jiří Sýkora výška dráha junioři
Jiří Sýkora disk dráha junioři
Ondřej Dolák trojskok dráha dorostenci
Vejmelková, Doležalová,
Březnová, Janíčková
4 x 100 m dráha juniorky
Hana Homolková silniční běh   juniorky
Jan Švec tyč dráha žáci
Jitka Kubelová disk dráha ženy
Lada Nováková 5 000 m dráha ženy 22
       
3. místo      
Matěj Trávníček 3000 m hala muži
Jiří Sýkora 60 m přek. hala junioři
Jiří Sýkora koule hala junioři
Vejmelková, Doležalová,
Sedláčková, Janíčková
4x200 hala juniorky
Veronika Janíčková 400 m hala dorostenky
Jan Švec tyč hala žáci
Lada Nováková kros   ženy
Ondřej Dolák disk dráha dorostenci
Martina Homolová 200 m dráha juniorky
Veronika Sedláková 3 000 m dráha juniorky
Lada Nováková 10 000 m dráha ženy
Lukáš Kourek 5 000 m dráha muži
Lada Nováková 5 000 m dráha ženy
Brázdová, Maršánová, Homolková, Novotná 4 x 400 m dráha ženy
Michaela Sedláková 3 000 m př. dráha ženy 22