Úspěchy:
2016
2015
2014
2013

2012
2010


Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow ŠSK Jemnice

Foto:


Jitka Kubelová

 

 



Nejúspěšnější závodníci 2013
na mistrovství České republiky

 
1. místo      
Jiří Sýkora (SPTRE) sedmiboj hala junioři
Lukáš Kourek (NMMOR) 3 000 m hala muži
Jiří Sýkora (SPTRE) dálka hala junioři
Petr Vitner (NMMOR) přespolní běh   muži
Jiří Sýkora (SPTRE) desetiboj dráha junioři
Jiří Sýkora (SPTRE) dálka dráha muži
Jitka Kubelová (NMMOR) disk dráha ženy
Lukáš Kourek (NMMOR) 5 000 m dráha muži
Jiří Šacl (NMMOR) 1 500 m dráha junioři
Lada Nováková (HBROD) 1 500 m dráha ženy 22
Lada Nováková (HBROD) 5 000 m dráha ženy 22
Jitka Kubelová (NMMOR) disk dráha ženy 22
Jitka Kubelová (NMMOR) koule dráha ženy 22
       
2. místo      
Jiří Sýkora (SPTRE) 60 m přek. hala junioři
Aleš Svoboda (SPTRE) výška hala žáci
Michaela Sedláková (CHSCH) přespolní běh   dorostenky
Petr Vitner (NMMOR) 1 500 m dráha muži
Veronika Sedláková (CHSCH) 1 500 m dráha dorostenky
Michaela Sedláková (CHSCH) 1 500 m př. dráha dorostenky
Josef Rygl (SPTRE) 1 500 m dráha muži 22
Petr Holánek (VELME) 5 000 m dráha muži 22
Petr Holánek (VELME) 3 000 m př. dráha muži 22
Michaela Sedláková (CHSCH) 3 000 m př. dráha ženy 22
Jan Kašpar (SPTRE) výška dráha muži 22
Iveta Mocharová (JEMNI) oštěp dráha žákyně
Veronika Janíčková (SPTRE) 200 m př. dráha žákyně
Iveta Mocharová (JEMNI) disk dráha žákyně
       
3. místo      
Lada Nováková (HBROD) 1 500 m hala ženy
Jitka Kubelová (NMMOR) koule hala ženy
Jiří Sýkora (SPTRE) výška hala junioři
Jiří Šacl (NMMOR) 800 m hala junioři
Štěpán Janíček (SPTRE) 1 500 m hala dorostenci
Veronika Sedláková (CHSCH) 1 500 m hala dorostenky
Veronika Janíčková (SPTRE) 60 m přek. hala žákyně
Veronika Janíčková (SPTRE) 300 m hala žákyně
Aleš Svoboda (SPTRE) devítiboj dráha žáci
TJ Nové Město na Moravě 4 x 400 m dráha muži
Michaela Sedláková (CHSCH) 3 000 m dráha dorostenky
Matěj Trávníček (NMMOR) 5 000 m dráha muži 22
Matěj Trávníček (NMMOR) 1 500 m dráha muži 22
Veronika Janíčková (SPTRE) 100 m přek. dráha žákyně
Aleš Svoboda (SPTRE) koule dráha žáci