Úspěchy:
2016
2015
2014
2013
2012

2010


Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow ŠSK Jemnice

Foto:


Jitka Kubelová

 

 



Nejúspěšnější závodníci 2012
na mistrovství České republiky

 
1. místo      
Jitka Kubelová (NMMOR) koule hala akademici
Jiří Sýkora (SPTRE) sedmiboj hala dorostenci
Jiří Sýkora (SPTRE) 60 m přek. hala dorostenci
Jiří Sýkora (SPTRE) dálka hala dorostenci
Jiří Sýkora (SPTRE) výška hala dorostenci
Lada Nováková (HBROD) 1 500 m hala juniorky
Helena Tlustá (NMMOR) 3 000 m hala juniorky
Petr Vitner (NMMOR) přespolák kros muži-mílaři
Lada Nováková (HBROD) přespolák kros juniorky
Jiří Sýkora (SPTRE) dálka dráha dorostenci
Lada Nováková (HBROD) 1 500 m dráha juniorky
Lada Nováková (HBROD) 3 000 m dráha juniorky
Helena Tlustá (NMMOR) 3 000 přek. dráha juniorky
Lukáš Kourek (NMMOR) 1 500 m dráha muži
Jiří Sýkora (SPTRE) desetiboj dráha dorostenci
Petr Veleba (SPTRE) 110 m přek. dráha veteráni
Petr Veleba (SPTRE) 400 m přek. dráha veteráni
Petr Motálek (SPTRE) 5 000 m dráha veteráni
Petr Vitner (NMMOR) 1 500 m dráha do 22 let
Helena Tlustá (NMMOR) 3 000 přek. dráha do 22 let
Jitka Kubelová (NMMOR) disk dráha do 22 let
       
2. místo      
Helena Tlustá (NMMOR) 1 500 m hala juniorky
Lada Nováková (HBROD) 3 000 m hala juniorky
Lukáš Kourek (NMMOR) 3 000 m hala muži
TJ Nové Město na Moravě 4 x 400 m hala ženy
Lukáš Kourek (NMMOR) přespolák kros muži-mílaři
Ondřej Chlád (CHOTE) přespolák kros ml. žáci
Lada Nováková (HBROD) 3 000 přek. dráha juniorky
Ondřej Dolák (SPTRE) disk dráha žáci
Helena Tlustá (NMMOR) 3 000 přek. dráha ženy
Ondřej Dolák (SPTRE) devítiboj dráha žáci
Petr Holánek (VELME) 3 000 přek. dráha do 22 let
Jiří Sýkora (SPTRE) dálka dráha do 22 let
Lada Nováková (HBROD) 5 000 m dráha do 22 let
Jitka Kubelová (NMMOR) koule dráha do 22 let
       
3. místo      
Radka Janoušová (NMMOR) 1 500 m hala akademici
Kateřina Pulgretová (CHOTE) přespolák kros ml. žákyně
Jiří Sýkora (SPTRE) 200 m dráha dorostenci
Helena Tlustá (NMMOR) 1 500 m dráha juniorky
Martin Hošek (SPTRE) 800 m dráha muži
Jitka Kubelová (NMMOR) disk dráha ženy
Petr Motálek (SPTRE) 1 500 m dráha veteráni
Radka Janoušová (NMMOR) 800 m dráha do 22 let
Lada Nováková (HBROD) 1 500 m dráha do 22 let