Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow ŠSK Jemnice

Foto:


 

 



Krajský přebor družstev starších žákyň

Řídící soutěže: Pavel Zajíc (PACOV)
zajic.pavel@tiscali.cz

Termíny kol:    28.04.        Jihlava
                      12.05.        Třebíč
                    27.05.       Pacov
                    8.09.      Pacov
 
Pořadí v 1. kole    
1. Atletika Jihlava 168,5 9
2. TJ Spartak Třebíč 156 8
3. Sokol Velké Meziříčí 88,5 7
4. Jiskra Havlíčkův Brod 69 6
5. TJ Nové Město n. M. 44 5
6. Slavoj BANES Pacov 30 4
7. Atletika Jemnice 1 3
8. Jiskra Humpolec 0 2
   Atletika Okříšky 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 154 9
2. Atletika Jihlava 153,5 8
3. Sokol Velké Meziříčí 94,5 7
4. Jiskra Havlíčkův Brod 36 6
5. TJ Nové Město n. M. 29 5
6. Slavoj BANES Pacov 25 4
7. Atletika Jemnice 20 3
8. Atletika Okříšky 12 2
   Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí v 3. kole    
1. Atletika Jihlava 189 9
2. Sokol Velké Meziříčí 144,5 8
3. TJ Spartak Třebíč 105 7
4. Jiskra Havlíčkův Brod 52,5 6
5. Slavoj BANES Pacov 45 5
   TJ Nové Město n. M. 0 0
   Atletika Jemnice 0 0
   Atletika Okříšky 0 0
   Jiskra Humpolec 0 0
     
Pořadí po základní části    
1. Atletika Jihlava 511 26
2. TJ Spartak Třebíč 415 24
3. Sokol Velké Meziříčí 327,5 22
4. Jiskra Havlíčkův Brod 157,5 18
5. Slavoj BANES Pacov 100 13
6. TJ Nové Město n. M. 73 10
7. Atletika Jemnice 21 6
8. Atletika Okříšky 12 2
9. Jiskra Humpolec 0 2
     
Finále    
1. Sokol Velké Meziříčí 167 9
2. TJ Spartak Třebíč 161 8
3. Atletika Jihlava 125,5 7
4. Jiskra Havlíčkův Brod 33,5 6
5. Slavoj BANES Pacov 31 5
6. TJ Nové Město n. M. 17 4
7. Atletika Jemnice 9 3
8  Jiskra Humpolec 3 2
   Atletika Okříšky 0 0
     
Konečné pořadí    
1. Sokol Velké Meziříčí 494,5 16
2. TJ Spartak Třebíč 576 16
3. Atletika Jihlava 636,5 16
4. Jiskra Havlíčkův Brod 191 12
5. Slavoj BANES Pacov 131 10
6. TJ Nové Město n. M. 90 8
7. Atletika Jemnice 30 6
8. Jiskra Humpolec 3 3
9. Atletika Okříšky 12 2