Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow ŠSK Jemnice

Foto:


 

 



Krajský přebor družstev starších žáků

Řídící soutěže: Pavel Zajíc (PACOV)
zajic.pavel@tiscali.cz

Termíny kol:    28.04.        Jihlava
                      12.05.        Třebíč
                    27.05.       Pacov
                    8.09.      Pacov

 
Pořadí v 1. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 156 8
2. Atletika Jemnice 111 7
3. Atletika Jihlava 76 6
4. TJ Jiskra Humpolec 71 5
5. Slavoj BANES Pacov 52 4
6. Sokol Velké Meziříčí 47 3
7. TJ Nové Město n. M. 28 2
   TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 192 8
2. Atletika Jemnice 176 7
3. Atletika Jihlava 81 6
6. Sokol Velké Meziříčí 39 5
5. Slavoj BANES Pacov 31 4
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 3
    TJ Jiskra Humpolec 0 0
    TJ Nové Město n. M. 0 0
     
Pořadí v 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 222,5 8
2. Atletika Jemnice 115 7
3. Atletika Jihlava 97 6
4. Slavoj BANES Pacov 49,5 5
5. Sokol Velké Meziříčí 40 4
6. TJ Jiskra Humpolec 18 3
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 2
   TJ Nové Město n. M. 0 0
     
Pořadí po základní části    
1. TJ Spartak Třebíč 570,5 24
2. Atletika Jemnice 402 21
3. Atletika Jihlava 254 18
4. Slavoj BANES Pacov 132,5 13
5. Sokol Velké Meziříčí 126 12
6. TJ Jiskra Humpolec 89 8
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 5
8. TJ Nové Město n. M. 28 2
     
Finále    
1. TJ Spartak Třebíč 203 8
2. Atletika Jemnice 115 7
3. Atletika Jihlava 97 6
4. Sokol Velké Meziříčí 35 5
5. TJ Jiskra Humpolec 33 4
6. Slavoj BANES Pacov 30 3
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 2
   TJ Nové Město n. M. 0 0
     
Konečné pořadí    
1. TJ Spartak Třebíč 774 16
2. Atletika Jemnice 517 14
3. Atletika Jihlava 316 12
4. Sokol Velké Meziříčí 159 9
5. Slavoj BANES Pacov 168 8
6. TJ Jiskra Humpolec 119 7
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 4
8. TJ Nové Město n. M. 28 1