Patron soutěže:

Lukáš Kourek
český reprezentant
mistr republiky 2011


Odkazy:

KAS Vysočina


 

Běžecký pohár
19.03. Třebíč
  2.04. Pacov
10.04. Nové Město n. M.
  2.10. Chotěboř
  8.10. Humpolec

22.10. Jihlava
11.11. Vyhlášení
více >>

Propozice:
BP Třebíč
BP Pacov
BP Nové Město n. M.

BP Chotěboř
BP Humpolec
BP Jihlava

Výsledky:

BP Jihlava
BP Humpolec
BP Chotěboř
BP Nové Město n. M.

BP Pacov
BP Třebíč
 

Běžecké osobnosti:

Petr Hubáček ml.


23.10.2016
V sobotu 22. října pokračoval pohár šestým závodem v Jihlavě. Na start závodu se ve všech věkových kategorií postavilo 103 běžců. Do boje o body do pohárové soutěže se zapojilo 37 běžců.
V kategorii mladších žákyň zvítězila Natálie Kováčová před Simona Dubová a Miroslavou Váňovou. V kategorii starších žákyň zvítězila Věra Podrábská před Andreou Němcovou a Lucií Urbanovou. V mladších žácích zvítězil Petr Vokoun před Tomášem Janáčkem a Adamem Trojanem. Ve starších žácích zvítězil Jiří Kabrda před Václavem Holcmanem a Janem Kubíčkem.

8.10.2016
V sobotu 8. října pokračoval pohár pátým závodem v Humpolci. Na start závodu se ve všech věkových kategorií postavilo 87 běžců. Do boje o body do pohárové soutěže se zapojilo 19 běžců.
V kategorii mladších žákyň zvítězila Simona Dubová, za ní doběhly Miroslava Váňová a Zuzana Kopicová. V kategorii starších žákyň zvítězila Andrea Němcová před Lucií Urbanovou a Anetou Vomelovou. V mladších žácích zvítězil Pavel Dolák před Radkem Dusilem a Jakubem Altrichtrem. Ve starších žácích zvítězil opět Václav Holcman před Vojtěchem Jarošem a Jiřím Blahou.
3.10.2016
V neděli 2. října pokračoval pohár čtvrtým závodem v Chotěboři. Na start závodu se ve všech věkových kategorií postavilo 197 běžců. Do boje o body do pohárové soutěže se zapojilo 23 běžců.
V kategorii mladších žákyň zvítězila opět Natálie Kováčová. Na druhém místě doběhla Simona Dubová. V kategorii starších žákyň zvítězila Lucie Urbanová před Anetou Vomelovou a Andreou Němcovou. V mladších žácích i ve čtvrtém závodě zvítězil Petr Vokoun před Pavlem Dolákem a Lukášem Sedlákem. Ve starších žácích zvítězil opět Jiří Kabrda před Václavem Holcmanem a Ondřejem Grulichem.

10.4.2016
V neděli 10. dubna pokračoval pohár třetím závodem v Novém Městě na Moravě. Na start závodu se ve všech věkových kategorií postavilo 143 běžců. Do boje o body do pohárové soutěže se zapojilo 38 běžců.
V kategorii mladších žákyň zvítězila opět Natálie Kováčová. Na druhém místě doběhla Jana Šimůnková a třetí Simona Dubová. V kategorii starších žákyň zvítězila Andrea Němcová před Lucií Urbanovou a Martou Slonkovou. V mladších žácích i ve třetím závodě zvítězil Petr Vokoun před Adamem Trojanem a Pavlem Dolákem. Ve starších žácích zvítězil opět Jiří Kabrda před Václavem Holcmanem a Jakubem Kovalčíkem.
3.4.2016
V sobotu 2. dubna pokračoval pohár druhým závodem v Pacově. Na start závodu se ve všech věkových kategorií postavilo 180 běžců. Do boje o body do pohárové soutěže se zapojilo 41 běžců.
V kategorii mladších žákyň si upevnila vítězstvím vedení Natálie Kováčová. Také v mladších žácích zvítězil i v druhém závodě Petr Vokoun. Ve starších žácích zvítězil také vítěz z Třebíče Jiří Kabrda. Jedině v kategorii starších žákyň si pro své premiérové vítězství doběhla Andrea Němcová.
20.3.2016
V sobotu 19. března se v Třebíči uskutečnil první závod Běžeckého poháru mládeže. Na start závodu se ve všech věkových kategorií postavilo 178 běžců. Do boje o první body do pohárové soutěže se zapojilo 61 běžců.
V kategorii mladších žákyň si pro jasné vítězství doběhla Natálie Kováčová před Simonou Dubovou a Mirkou Váňovou.
Mezi mladšími žáky se z vítězství radoval Petr Vokoun před Adamem Trojanem a Šimonem Kneslíkem. Starší žákyně vyhrála Patricie Šaclová před Anetou Vomelovou a Andreou Němcovou. Velmi početné pole závodníků bojovalo o vítězství mezi staršími žáky. Nakonec se z vítězství radoval Jiří Kabrda před Václavem Holcmanem a Jakubem Kovalčíkem.