Běžecké osobnosti:

Petr Hubáček ml.

15.10.2018
V neděli 14. října se v Novém Městě na Moravě konal pátý závod
Běžeckého poháru mládeže. Závodu se zúčastnilo 115 běžců. V poháru pak na start nastoupilo 27 mladých atletů. V jednotlivých kategoriích zvítězili Daniel Dočkal, Julie Machovcová, Petr Vokoun a Veronika Střešňáková.

10.10.2018
V neděli 7. října se v Chotěboři konal čtvrtý závod
Běžeckého poháru mládeže. Závodu se zúčastnilo 144 běžců. V poháru pak na start nastoupilo 25 mladých atletů. V jednotlivých kategoriích zvítězili Mikuláš Dreisig, Julie Machovcová, Jakub Jonáš a Veronika Střešňáková.

15.4.2018
V sobotu 14. dubna
se v Pacově uskutečnil třetí závod Běžeckého poháru mládeže. Závodu se zúčastnilo 166 běžců. V poháru pak na start nastoupilo 34 mladých atletů. V jednotlivých kategoriích zvítězili Mikuláš Dreisig, Julie Machovcová, Petr Vokoun a Natálie Kováčová.
9.4.2018
V neděli 8. dubna
se v Novém Městě na Moravě uskutečnil druhý závod Běžeckého poháru mládeže. Závodu se zúčastnilo 164 běžců. V poháru pak na start nastoupilo 44 mladých atletů. V jednotlivých kategoriích zvítězili Mikuláš Dreisig, Julie Machovcová, Petr Vokoun a Natálie Kováčová.
2.4.2018
V sobotu 3
1. března se v Třebíči uskutečnil první závod Běžeckého poháru mládeže. Závodu se zúčastnilo 237 běžců. V poháru pak na start nastoupilo 58 mladých atletů. V jednotlivých kategoriích zvítězili Daniel Dočkal, Julie Machovcová, Petr Vokoun a Natálie Kováčová.