Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow ŠSK Jemnice

Foto:




Krajské přebory družstev - mladší žákyně

Řídící soutěže: Ladislav Jaroš (HUMPO)
l.jaros@elektrochmelar.com

KPD mladší žáci a žákyně
Termíny kol:    13.05.           Jihlava
                         4.06.           Pacov
                       17.06.           Nové Město n. M.
                       16.09.           Humpolec
                       23.09.           Třebíč 
 
Tabulka 1. kola    
1. TJ Spartak Třebíč 156 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 106 8
3. Atletika Jihlava 70 7
4. TJ Slavoj BANES Pacov 38 6
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38 5
6. TJ Nové Město na Moravě 25 4
7. TJ Jiskra Humpolec 19 3
8. SK Žirovnice 14 2
    Atletika Jemnice 0 0
     
Tabulka 2. kola    
1. TJ Spartak Třebíč 123 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 109 8
3. TJ Slavoj BANES Pacov 96 7
4. Atletika Jihlava 72 6
5. TJ Nové Město na Moravě 55 5
6. Atletika Jemnice 32 4
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 3
8. SK Žirovnice 14 2
9. TJ Jiskra Humpolec 3 1
     
Tabulka 3. kola    
1. TJ Spartak Třebíč 140 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 107 8
3. TJ Slavoj BANES Pacov 91 7
4. Atletika Jihlava 54 6
5. TJ Nové Město na Moravě 37 5
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27 4
7. SK Žirovnice 10 3
    Atletika Jemnice 0 0
    TJ Jiskra Humpolec 0 0
     
Tabulka 4. kola    
1. TJ Spartak Třebíč 223 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 92 8
3. Atletika Jihlava 85 7
4. TJ Slavoj BANES Pacov 58 6
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36 5
6. TJ Jiskra Humpolec 25 4
    SK Žirovnice 0 0
    Atletika Jemnice 0 0
    TJ Nové Město na Moravě 0 0
     
Tabulka po základní části    
1. TJ Spartak Třebíč 642 36
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 414 32
3. TJ Slavoj BANES Pacov 283 26
4. Atletika Jihlava 281 26
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 119 17
6. TJ Nové Město na Moravě 117 14
7. TJ Jiskra Humpolec 47 8
8. SK Žirovnice 38 7
9. Atletika Jemnice 32 4
     
Finále    
1. TJ Spartak Třebíč A 164 9
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 85 8
3. TJ Slavoj BANES Pacov 72 7
4. Atletika Jihlava 49 6
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27 5
6. TJ Jiskra Humpolec 17 4
7. TJ Spartak Třebíč B 0 1
   TJ Nové Město na Moravě 0 0
   SK Žirovnice 0 0
   Atletika Jemnice 0 0
     
Tabulka po základní části    
1. TJ Spartak Třebíč A 806 18
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 499 16
3. TJ Slavoj BANES Pacov 355 14
4. Atletika Jihlava 330 12
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 146 10
6. TJ Jiskra Humpolec 64 7
7. TJ Nové Město na Moravě 117 4
8. SK Žirovnice 38 2
9. Atletika Jemnice 32 1
10. TJ Spartak Třebíč B 0 1