Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow ŠSK Jemnice

Foto:




Krajské přebory družstev - mladší žákyně

Řídící soutěže: Ladislav Jaroš (HUMPO)
l.jaros@elektrochmelar.com

KPD mladší žáci a žákyně
Termíny kol:    20.05.           Jihlava
                       10.06.           Pacov
                       24.06.           Třebíč
                       23.09.           Humpolec
                       28.09.           Třebíč 
 
Pořadí v 1. kole    
1. Atletika Jihlava 169 10
2. TJ Spartak Třebíč 143 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 68 8
4. TJ Jiskra Humpolec 48 7
5. TJ Nové Město n. M. 24 6
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12 5
7. TJ Slavoj BANES Pacov 2 4
8. TJ Znojmo 0 1
8. Atletika Okříšky 0 1
    SK Žirovnice 0 0
     
Pořadí v 2. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 154 10
2. Atletika Jihlava 106 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 71 8
4. TJ Slavoj BANES Pacov 68 7
5. TJ Znojmo 50 6
6. TJ Jiskra Humpolec 33 5
7. TJ Nové Město n. M. 23 4
8. SK Žirovnice 9 3
9. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 2
10. Atletika Okříšky 0 1
     
Pořadí v 3. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 179 10
2. Atletika Jihlava 147 9
3. TJ Jiskra Humpolec 63 8
4. TJ Sokol Velké Meziříčí 43 7
5. TJ Znojmo 30 6
6. TJ Slavoj BANES Pacov 28 5
7. TJ Nové Město n. M. 21 4
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 3
9. Atletika Okříšky 0 1
   SK Žirovnice 0 0
     
Pořadí ve 4. kole    
1. TJ Spartak Třebíč 158 10
2. TJ Sokol Velké Meziříčí 124 9
3. Atletika Jihlava 108 8
4. TJ Znojmo 56 7
5. TJ Slavoj BANES Pacov 47 6
6. TJ Jiskra Humpolec 21 5
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 4
8. Atletika Okříšky 1 3
   TJ Nové Město n. M. 0 0
   SK Žirovnice 0 0
     
Pořadí po základní části    
1. TJ Spartak Třebíč 634 39
2. Atletika Jihlava 530 36
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 306 32
4. TJ Jiskra Humpolec 165 25
5. TJ Slavoj BANES Pacov 145 22
6. TJ Znojmo 136 20
7. TJ Nové Město n. M. 68 14
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35 14
9. Atletika Okříšky 1 6
10. SK Žirovnice 9 3
     
Pořadí ve finále    
1. Atletika Jihlava 151,5 10
2. TJ Spartak Třebíč 139,5 9
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 68 8
4. TJ Znojmo 48 7
5. TJ Nové Město n. M. 28 6
6. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 5
7. TJ Jiskra Humpolec 12 4
    TJ Slavoj BANES Pacov 0 0
    Atletika Okříšky 0 0
   SK Žirovnice 0 0
     
Konečné pořadí    
1. Atletika Jihlava 681,5 19
2. TJ Spartak Třebíč 773,5 19
3. TJ Sokol Velké Meziříčí 374 16
4. TJ Znojmo 184 12
5. TJ Jiskra Humpolec 177 11
6. TJ Nové Město n. M. 96 10
7. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54 8
8. TJ Slavoj BANES Pacov 145 6
9. Atletika Okříšky 1 2
10. SK Žirovnice 9 1