Odkazy:

arrow ČAS
arrow TJ Spartak Třebíč
arrow Atletika Jihlava
arrow TJ Slavoj Pacov
arrow TJ Nové Město n. M.
arrow Sokol Velké Meziříčí
arrow TJ Jiskra Havlíčkův Brod
arrow TJ Jiskra Humpolec
arrow TJ CHS Chotěboř
arrow SVČ Ledeč nad Sázavou
arrow Atletika Jemnice

Foto:


Martina Homolová

 

 



Termínovka 2017
 
LEDEN    
21.1. KP Vysočiny v hale Praha
ÚNOR    
8.2. Malá Okříšská laťka Okříšky
DUBEN    
1.4. Běh Lorencovými sady Třebíč
2.4. Okříšská laťka Okříšky
9.4. Korunou za korunu Nové Město
15.4. O pohár století Pacov
23.4. Nominační závody na LODM Třebíč
27.4. Kladivářský čtvrtek Třebíč
29.4. 1. kolo KPD muži, ženy… Jihlava
KVĚTEN    
4.5. Vrhačský trojboj Třebíč
6.-7.5. KP ve vícebojích Třebíč
9.5. Štafetový pohár - kraj Třebíč
9.5. Sprinterský trojboj Třebíč
13.5. 1. kolo 1. liga Č. Budějovice
14.5. 1. kolo 2. liga Praha
13.5. 1. kolo KPD mladší žactvo Jihlava
14.5. 1. závod přípravka Třebíč
18.5. Kladivářský čtvrtek Třebíč
20.5. Májový mítink Nové Město
21.5. Trojboj Žďárské ligy Nové Město
21.5. 2. kolo KPD muži, ženy,… Třebíč
23.5. Pohár rozhlasu - kraj Třebíč
27.5. Kolem Vírské přehrady Vír
28.5. 2. závod přípravka Velké Meziříčí
ČERVEN    
3.6. 2. kolo 1. liga St. Boleslav
3.6. 2. kolo 2. liga Sušice
4.6. 2. kolo KPD mladší žactvo Pacov
8.6. Kladivářský čtvrtek Třebíč
10.-11.6 MČR muži a ženy Třinec
10.6. 3. kolo KPD dorostenci a žactvo Pacov
11.6. 3. závod přípravka Humpolec
17.6. 3. kolo KPD mladší žactvo Nové Město
18.6. KP mužů, žen, juniorů, dorostu Třebíč
24.-29.6. LODM Brno
24.-25.6. MČR juniorů a dorostu Jablonec
ČERVENEC    
1.7. 3. kolo 1. liga Kladno
1.7. 3. kolo 2. liga Pacov
15.-16.7. VC Pacova ve vícebojích Pacov
SRPEN    
19.8. VC Třebíče a KP v běhu 10 000 m Třebíč
20.8. BANES mítink  Pacov
26.8. 4. kolo 1. liga Praha
26.8. 4. kolo 2. liga Vlašim
26.8. Malý svratecký maratón Vír
27.8. Okolo Máchova jezírka Třebíč
ZÁŘÍ    
2.-3.9. MČR do 22 Praha
2.9. Finále KPD dorostenci a žactvo Pacov
9.9. KP staršího a mladšího žactva Jihlava
9.9. Mezinárodní závody Lille
10.9. 4. závod přípravka Humpolec
12.9. Sprinterský trojboj Třebíč
14.9. Kladivářský čtvrtek Třebíč
16.9. MČ družstev  
16.9. 4. kolo mladší žactvo Humpolec
17.9. 5. závod přípravka Jihlava
21.9. Vrhačský trojboj Třebíč
23.9. Finále mladší žactvo Třebíč
23.9. Baráž o II. ligu Jihlava
23.-24. MČR žactva Břeclav
24.9. Veřejné závody Jihlava
28.9. Mezikrajové utkání ml. žactvo  
30.9. Vrhačský trojboj Humpolec
ŘÍJEN    
1.10. Běh okolo zámku Chotěboř
5.10. Kladivářský čtvrtek Třebíč
7.10. Běh pod Orlíkem Humpolec
8.10. Podzimní přespolní běh Nové Město
12.10. Bernard cup Humpolec
14.10. Memoriál Cyrila Musila Nové Město
15.10. Běh Libušiným údolím Třebíč
20.10. Běh na Kaplisko Nové Město
21.10. KP v přespolním běhu Jihlava
LISTOPAD    
25.11. MČR v přespolním běhu Dlouhoňovice
PROSINEC    
9.12. Mezikrajové utkání st. žactvo Praha